śmierć dziecka

  14-latni Patryk zasłabł po skończonych lekcjach. Ze względu na pogarszający się stan wezwano pogotowie ratunkowe. Uczniowi ósmej klasy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gniewoszowie na Mazowszu niestety nie udało się pomóc. Prokuratura wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

  Magdalena Stępień w ostatnich miesiącach nie udzielała się w mediach. Żałoba po małym Oliwierze jest dla niej niezwykle trudnym czasem. Mama chłopca postanowiła podzielić się z fanami tym, jak się dzisiaj czuje.

  Okoliczności zdarzenia badają policja i prokuratura.

  Prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci.

  Cały świat obserwował walkę rodziców 12-letniego Archiego Battersbee o jego życie. Chłopiec uległ wypadkowi i doznał uszkodzenia mózgu. Prawdopodobnie brał udział w niebezpiecznym, internetowym wyzwaniu. Brytyjski sąd wydał wyrok, aby odłączyć nastolatka od aparatury podtrzymującej życie. 13 września odbył się pogrzeb Archiego.

  11-letnia Oliwka trafiła na oddział pediatryczny, ponieważ szkolna pielęgniarka nie mogła zatamować jej krwotoku z nosa. W szpitalu czuła się już dobrze. Kiedy siostra i mama przyjechały po dziewczynkę, zastały ją reanimowaną.

  Czternastoletni Leon Brown to kolejna ofiara niebezpiecznego wyzwania na TikToku. Nieprzytomny chłopiec został znaleziony w swojej sypialni. Mimo przeprowadzonej reanimacji nie udało się go uratować.

  Dwuletnia dziewczynka została pozostawiona na kilka godzin w rozgrzanym samochodzie. Dziecko zmarło, a przerażona matka, tuż po tym, jak dowiedziała się, co się wydarzyło trafiła do szpitala. Tragiczna sytuacja miała miejsce niedaleko Nowego Jorku.

  Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień pod koniec lipca poinformowali, że zmarł ich ukochany syn. Po miesiącu od śmierci dziecka piłkarz postanowił udzielić pierwszego wywiadu. Jak radzi sobie z żałobą?

  Matka: "Nie mam pretensji do wszystkich lekarzy".

  W sprawie zatrzymano trzy osoby.

  Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności śmierci dziecka.

  37-latka udała się z wizytą do mężczyzny, którego poznała na portalu randkowym.

  Sędzia: "Wyrok dzieciobójstwa wzbudza współczucie".

  Dwunastoletni Archie Battersbee z Wielkiej Brytanii od kilku miesięcy pozostaje podłączony do aparatury podtrzymującej życie. Lekarze stwierdzili u niego śmierć pnia mózgu i od początku byli przeciwni tak zwanej uporczywej terapii. O odłączeniu chłopca od respiratora zdecydował sąd. Rodzice odwołali się od wyroku. - Jestem jego matką i intuicja mówi mi, że mój syn wciąż tu jest - zapewnia matka dziecka.

  Dwie osoby nie żyją, trzecia trafiła do szpitala po tym, jak petarda uderzyła w tłum podziwiający fajerwerki. Do tragicznego zdarzenia doszło podczas tradycyjnego pokazu towarzyszącego obchodom francuskiego święta narodowego.

  Pamiątka z wesołego miasteczka miała posłużyć chłopcu jako kostium.

  Lauren Goodger poinformowała, że jej nowonarodzona córeczka zmarła. 35-letnia gwiazda reality show "He Only Way Is Essex" opowiedziała o tym dramatycznym wydarzeniu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Kobieta, która w Szczecinie zostawiła swoje 1,5 roczne dziecko w nagrzanym samochodzie na kilka godzin usłyszała zarzut. Chłopiec zmarł. Przesłuchanie kobiety było możliwe dopiero po dwóch tygodniach od tego tragicznego zdarzenia.

  Lekarze nie mają wątpliwości, że do śmierci malucha przyczyniło się bliskie pokrewieństwo rodziców.

  Matka weganka czeka na wyrok.

  Kobieta jest oskarżona o narażenie dziewczynki na niebezpieczeństwo utraty życia.

  Do makabrycznego odkrycia doszło w miejscowości Szabda (województwo Kujawsko-Pomorskie).

  Prokuratura prowadzi postępowanie "w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci".

  6-letni Oleg z Lisiczańska, miasta w Ukrainie, zginął przed swoim domem w trakcie rosyjskiego ostrzału. Kilka godzin wcześniej chłopiec wręczył mamie kwiaty, a ona zrobiła mu zdjęcie.

  Trzy kobiety, trzy różne historie, trzy tragedie.

  "Dajemy prześcieradełko z zapachem maluszka".

  Sąd Apelacyjny w Warszawie wydał wyrok w sprawie odpowiedzialności ubezpieczyciela. Sprawa dotyczyła tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło w zaparkowanym samochodzie. Bliscy dziewczynki domagali się wypłaty z polisy OC właścicieli pojazdu.

  Najnowszy odcinek "Totalnych remontów Szelągowskiej" poruszy niejedną osobę. Jego bohaterką jest Monika Skiba, która przeżyła osobistą tragedię. Niedawno po ciężkiej chorobie zmarła jej córka.

  Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości kilkulatka.