Gwiazdy

Ewa Szabatin zmagała się z nerwicą. "To stare zdjęcia z najgorszego okresu w moim życiu"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Ewa Szabatin

Ewa Szabatin przeszła spektakularną metamorfozę - nie tylko tę zewnętrzną, lecz także duchową. Tancerka zestawiła swoje archiwalne zdjęcia z aktualnymi, by pokazać, jak zmiana stylu życia wpływa na wizerunek. - Zdecydowanie piękniej Ci w tej zdrowszej wersji - komentują internauci.

Ewa Szabatin walczyła z nerwicą i bezsennością

Ewa Szabatin zasłynęła w show-biznesie dzięki udziałowi w programach rozrywkowych. Kilka lat temu zrezygnowała z życia w ciągłym biegu i rozpoczęła przygodę ze zdrowym odżywianiem, medytacją oraz modą. Założyła własną markę odzieżową, którą nieustannie promuje w sieci.

Metamorfoza pani Aleksandry

Nowy rok – nowy look
Nowy rok – nowy lookDzień Dobry TVN
wideo 2/2

Zdrowe nawyki mocno wpłynęły na poprawę komfortu psychicznego Ewy Szabatin. Tancerka zmagała się niegdyś z licznymi zaburzeniami, m.in. z nerwicą czy bezsennością. Jak przekonuje, wszystkie dolegliwości ustąpiły, gdy tylko zaczęła dbać o rozwój duchowy i ciało. Na Instagramie pokazała zestawienie zdjęć z serii "kiedyś vs dziś".

- To stare zdjęcia z najgorszego okresu w moim życiu. Życiu w stresie, życiu imprezowym, życiu bez tzw. life balance. Życiu, po którym nabawiłam się nerwicy, co w późniejszym czasie doprowadziło do bezsenności - czytamy we wpisie celebrytki.

Metamorfoza Ewy Szabatin

Ewa Szabatin podkreśla, że metamorfoza, którą przeszła, nie dotyczy wyłącznie wizerunku. - Jak widzicie na zdjęciach, zmiana jest ogromna. Ale ta wewnętrzna przemiana jest jeszcze większa - przekonuje. Nie zmienia to faktu, że internauci podziwiają właśnie tę widoczną na pierwszy rzut oka, zewnętrzną metamorfozę.

- Jesteś inspiracją! - piszą w komentarzach na Instagramie. - Niesamowite, że to jedna i ta sama osoba. Zdecydowanie piękniej Ci w tej zdrowszej wersji. Ale najważniejsze jest to, jak Ty się czujesz - oceniają fotografie Ewy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości