Spektakularna metamorfoza Weroniki Zoń z "Top Model". Jak zareagowała na swój widok?

Metamorfoza Weroniki Zoń
Źródło: Dzień Dobry TVN
Totalna metamorfoza Weroniki Zoń
Totalna metamorfoza Weroniki Zoń
Nowy rok – nowy look
Nowy rok – nowy look
Jaki sylwester, taki cały rok
Jaki sylwester, taki cały rok
Weronika Zoń przeszła wizerunkową zmianę. Uczestniczka "Top Model" oddała się w ręce fryzjera gwiazd i porzuciła ciemny kolor włosów na rzecz blondu. Rozjaśnianie trwało aż 13 godzin. A to wszystko przed kamerami Dzień Dobry TVN. Zobaczcie efekt.

Weronika Zoń z "Top Model" jest blondynką

Na warszawskim Mokotowie, w atelier stylisty fryzur Łukasza Urbańskiego, metamorfozę przeszła Weronika Zoń, uczestniczka 10. edycji "Top Model". Dziewczyna zaufała ekspertowi do tego stopnia, że nie kontrolowała poszczególnych etapów koloryzacji. Z efektem zmian zapoznała się dopiero pod koniec wizyty i to w dodatku w towarzystwie kamer.

- Byłaś brunetką, teraz jesteś blondynką i jeszcze siebie nie widziałaś. To co, mogę zrobić efekt "wow"? - zapytał reporter Dzień Dobry TVN tuż przed odsłonięciem luster. Jak modelka zareagowała na swój widok?

- O Boże! To jest w ogóle możliwe? Nie widzę siebie, ale jestem zachwycona. Jest lepiej, niż myślałam, że wyjdzie. Super - oceniła zaskoczona.

- Te włosy były kiedyś dwa razy przyciemniane. Pierwsze przyciemnianie zrobiliśmy podczas metamorfozy w "Top Model". Trzy miesiące temu zrobiliśmy kolejne. I to jest kolejne wydanie, tym razem w blondzie. Na początku mieliśmy plan, że obcinamy włosy dużo krócej. (...) Specjalnie nie podciąłem końcówek, by pokazać, że można radykalnie rozjaśnić włosy, a jednak nie są one zniszczone - dodał fryzjer.

Koloryzacja włosów. Ile trwa rozjaśnianie?

Rozjaśnianie (co najmniej o 9 tonów), któremu poddała się Weronika Zoń, trwało trzynaście godzin. Czas metamorfozy został wydłużony, ponieważ Łukasz Urbański starał się, by włosy modelki nie uległy nadmiernemu zniszczeniu.

- Nie jest to proste zadanie, bo trzeba pamiętać o tym, żeby przy rozjaśnianiu nie nadwyrężyć struktury włosów. To musi być proces. Nie można zrobić tego w przyspieszonym tempie, dlatego że wtedy musiałbym użyć mocniejszych kosmetyków. Lepiej rozjaśniać krok po kroku. (...) Taką koloryzację rozkłada się na dwa dni, a nawet na dłużej - wyjaśnił ekspert.

W związku z dużą liczbą zużytych produktów i czasem, który stylista musi poświęcić na zabieg, rozjaśnianie włosów niesie za sobą spore koszty. Warto jednak czasem zaryzykować i finalnie być tak zadowolonym z wiosennych zmian jak Weronika Zoń.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?