Julia Wieniawa pochwaliła się nową fryzurą. "Mała metamorfoza"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa wróciła do Polski z rajskich wakacji na Bali. Po urlopie aktorka odwiedziła fryzjera i zafundowała sobie koloryzację włosów. Tym razem postawiła na bardzo naturalny odcień, a filmikiem pochwaliła się w sieci. - Zmiana na plus - komentują fani.

Julia Wieniawa w nowym kolorze włosów

Przez ostatnie tygodnie obserwatorzy Julii Wieniawy mogli śledzić na instagramowym profilu aktorki jej egzotyczną podróż. Kadry z indonezyjskiej wyspy Bali zachwyciły każdego amatora pięknych widoków. Aktorka pochwaliła się, że podczas wyprawy zrobiła sobie tatuaż, czym wywołała w sieci ogromne poruszenie.

Jak dbać o włosy?

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Gwiazda wróciła z wakacji i postanowiła zadbać o swój wygląd. Udała się do zaufanego stylisty fryzur i poddała się koloryzacji włosów. Zmiana, choć minimalna, rzuca się w oczy. Rozjaśnione, lekko pożółkłe końcówki przefarbowała na zbliżony do swojego naturalnego odcień brązu. - Mała metamorfoza po wakacjach - napisała na Instagramie i pochwaliła się efektem.

Metamorfoza Julii Wieniawy okiem fanów

Pod filmikiem, który udostępniła na Instagramie, zaroiło się od komentarzy internautów, którzy docenili nowy wizerunek Julii Wieniawy. Niemal jednogłośnie stwierdzili, że aktorka wygląda korzystniej niż przedtem. - Zdecydowanie zmiana na plus. Pięknie Ci jest w ciemnych włoskach. To jest totalnie Twój kolor - czytamy w komentarzach. Fani zwrócili również uwagę na gęstość włosów gwiazdy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości