Ewa Szabatin

  Ewa Szabatin

  Upały dały już o sobie znać. Na dworze gorąco, w domu duszno, a w samochodzie bez klimatyzacji ciężko wytrzymać nawet kilka minut. W takich dniach ważny jest nie tylko krem z filtrem i przewiewna odzież, ale także odpowiednie nawodnienie. Bez tego nasz organizm nie będzie funkcjonował prawidłowo. Co i jak dużo pić w upalne dni? Jak rozpoznać pierwsze objawy odwodnienia?

  Wiele osób tęskni za możliwością swobodnego podróżowania, którą zabrała nam trwająca pandemia. Choć grono gwiazd decydujących się na zagraniczne wakacje stale się powiększa, to niektóre chętniej wybierają się w podróż w czasie, wspominając wyjazdy z przeszłości. Do tej grupy zalicza się Ewa Szabatin, która zwróciła uwagę na ważny problem.

  Oszczędzamy czas i pieniądze. Produkt zawsze możemy zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Niektóre kobiety w sieci wyszukują ciuchy, a potem idą kupować do sklepu tradycyjnego. Jak zmienia się styl kupowania w Polsce? O tym w studiu Dzień Dobry TVN: dziennikarka modowa Agnieszka Wesołowska, projektantka mody Ewa Szabatin oraz Dorota Wróblewska.

  Co nas kręci, a co podnieca? Na co patrzą mężczyźni, a czym sugerują się kobiety w doborze partnerów? Ewa Szabatin, Rafał Cieszyński, Jakub Tolak i psycholog Piotr Mosak odpowiedzieli w Dzień Dobry TVN na pytanie, czego oczekują od płci przeciwnej.

  Czy to wina kobiet, że trafiają na niewłaściwych mężczyzn, czy to może faceci są beznadziejni? Na ten temat rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z psycholog Małgorzatą Ohme, aktorką Aleksandrą Woźniak, dziennikarką Zuzą Ziomecką oraz tancerką i projektantką Ewą Szabatin.

  Znana tancerka i projektantka podjęła się kolejnego wyzwania - postanowiła zrealizować film modowy według swojego scenariusza. Jaki udział w nim będzie miał Madox? Zobaczcie sami!

  Według stereotypów blondynki są bardziej seksowne, ale i zarazem mniej inteligentne od brunetek. Czy kolor włosów u kobiet ma dla mężczyzn znaczenie? Jak zakończy się wojna pomiędzy blondynkami a brunetkami? Naukowcy z londyńskiego University of Westminster dowodzą, że mężczyźni są bardziej skłonni do pogaduszek z blondynkami, ale za bardziej inteligentne uważają jednak brunetki. Co na to blondynki? Panowie, wolicie brunetki czy blondynki?