Gwiazdy

Magda Gessler w prostych włosach. "Tej stylizacji szczerze nie znoszę"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Magda Gessler

Magda Gessler zabrała fanów w sentymentalną podróż. Słynna restauratorka opublikowała bowiem zdjęcie z 2003 roku, do którego zapozowała w prostych włosach. - Loki to już legenda - czytamy.

Magda Gessler od lat przemierza Polskę zmieniając oblicze gastronomii. Program "Kuchenne rewolucje" przyciąga przed ekrany tysiące widzów, a charyzmatyczną osobowość restauratorki pokochali rodacy. Nazywana jest "kolorowym ptakiem polskiego show-biznesu". Oryginalne stylizacje, burza blond loków - to jej znaki rozpoznawcze. Taki obraz autorytetu kulinarnego mamy dzisiaj. A jak było w przeszłości?

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Magda Gessler na zdjęciu sprzed lat

Magda Gessler powróciła wspomnieniami do fotografii wykonanej 19 lat temu. Zapozowała do niej w prostych blond włosach, z lekkim uśmiechem. Spokojna, stonowana, bez cienia szaleństwa. Jak przyznała restauratorka, preferuje swój obecny wizerunek.

To wiosna 2003. Ja tej stylizacji szczerze nie znoszę. Jest powtarzalna, nudna mimo wesołej miny

Magda Gessler bez loków

W dalszej części postu kulinarna gwiazda zwróciła się do fanów z prośbą o opinię. - Kochani jesteście za? Czy na nie jak ja? - zapytała.

Zdania - jak to zazwyczaj bywa - są podzielone. "Loki to już legenda", "Takie były trendy, ale trochę za sztywno i banalnie. Teraz jest petarda, kolory, faktury, falbany, loki, odlot", "Loki wygrywają", "Chyba się przyzwyczaiłem do loków", "Wolę Cię teraz", "Loczki najlepsze" - czytamy.  

Zobacz wideo: Magda Gessler - najsłynniejsza rewolucjonistka

Magda Gessler – najsłynniejsza rewolucjonistka
Magda Gessler – najsłynniejsza rewolucjonistkaŹródło: Dzień Dobry TVN

Z kolei część internautów uważa, że w klasyce siła. "Mnie się bardzo podoba", "Zdecydowanie proste", "W prostocie piękno", "Bardzo ładna stylizacja. Naturalna" - brzmią wpisy. A jakie jest Wasze zdanie?

Magda GesslerŹródło: magdagessler_official/Instagram.com

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości