Gwiazdy

Martyna Wojciechowska o "osobistym narzeczonym". Czy dziennikarka planuje ślub z Przemkiem Kossakowskim?

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje z Przemkiem Kossakowskim. W podpisie nazwała go swoim narzeczonym. To nie pierwszy raz, kiedy tak się o nim wyraziła. Czy para planuje ślub?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski spotykają się od około dwóch lat. Dzielą pasje i zainteresowania, a dla relacji zrezygnowali z silnej niezależności. Na początku ukrywali swój związek, ale po kilku miesiącach zdecydowali się go ujawnić, pojawiając się razem na oficjalnej imprezie. Potem poszli o krok dalej i zamieszkali razem w Warszawie.

Plotki o zaręczynach Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Choć para stara się nic nie mówić na temat szczegółów dotyczących przyszłości swojej relacji, jakiś czas temu pojawiły się w mediach informacje o ich zaręczynach. Żadne z nich ich wtedy nie potwierdziło aż do momentu, kiedy Przemek w jednym z odcinków "Down the Road. Zespół w trasie" wygadał się, że ma narzeczoną:

Michał (jeden z uczestników programu - przyp. red.), który obchodził imieniny, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną. To był najlepszy moment, żeby porozmawiał z nią osobiście

"Osobisty narzeczony" Martyny Wojciechowskiej

Natomiast Martyna zdecydowała się na takie wyznanie, gdy na początku czerwca tego roku w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN opowiadała o jednej ze swoich charytatywnych akcji. Fundacja Unaweza dziennikarki podjęła współpracę z Fundacją Po Drugie w celu zebrania środków na budowę domu dla nastoletnich matek. Podczas swojej wypowiedzi Martyna przybliżyła widzom swój projekt i zachęcała do jego wsparcia. Swoją cegiełkę można było dołożyć, biorąc udział np. licytacjach, w które został również zaangażowany Przemek Kossakowski.

Ja się wystawiłam na licytację, mój osobisty narzeczony wystawił się na licytację, moje koszulki z Rajdu Dakar, z wyprawy na Mount Everest, mój kask motocyklowy i koszulka Roberta Lewandowskiego z autografem

- wyliczała wówczas Martyna.

Martyna Wojciechowska o zaręczynach z Kossakowskim

Prowadząca "Kobietę na krańcu świata" drugi raz potwierdziła, że jest zaręczona w jednym z ostatnich wpisów w mediach społecznościowych. Na Instagramie umieściła zdjęcie, na którym - oprócz niej - widać Przemka i jego kolegę, kiedy brali udział w akcji charytatywnej dla seniorów. Podróżniczka podpisała ją w następujący sposób:

Jak romantycznie przeżyć sobotę? Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. Jak nie masz narzeczonego, to zaproś kogoś innego. Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto). Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku)

Napisała również, że akcja, w której wzięła udział z Przemkiem Kossakowskim udała się, ponieważ łącznie zostało rozwiezionych 50 posiłków.

Wpis zakończyła następująco:

Zachęć innych do działania! Możecie przyłączyć się do zbiórki, rozwozić obiady, wykupić i dowieźć lekarstwa, zrobić cokolwiek dla starszych osób, którym w tym okresie jest szczególnie trudno. Po zrealizowaniu powyższych punktów możecie zjeść wspólny posiłek i udać się na zasłużony spoczynek. Z samym narzeczonym, bez kumpla

- stwierdziła.

Na zdjęciu nie widać jednak pierścionka zaręczynowego.

Czy Martyna Wojciechowska się zaręczyła?

Na pytanie Dzień Dobry TVN, czy to, że nazywa Przemka Kossakowskiego swoim narzeczonym oznacza, że planują ślub, odpowiedziała:

Nie komentuję ?

Martyna Wojciechowska, mimo że była już w kilku poważnych związkach, nigdy nie zdecydowała się wyjść za mąż. Żartowała nawet, że jest uciekającą panną młodą. Może tym razem zdecyduje się na ten krok? Parze życzymy wiele szczęścia.

Jak Przemek zdobył serce Martyny? Przeczytaj w artykule: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski szczerze o swoim związku. „Potoczyło się bardzo szybko i instynktownie”

>>> Zobacz także:

Martyna Wojciechowska wybuduje dom dla nieletnich matek. „Obowiązkiem dorosłych jest zająć się dziećmi i ich dziećmi”

Emocje i wzruszenia w finale "Down the road. Zespół w trasie". Jak program zmienił podejście do osób z zespołem Downa?

Wzruszające wyznanie Martyny Wojciechowskiej: "Mamo, Tato, wiecie, że jesteście najlepsi na świecie?"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości