Gwiazdy

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski szczerze o swoim związku. „Potoczyło się bardzo szybko i instynktownie”

"Niezwykła relacja Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Jakbyś mnie wziął na randkę do eleganckiego hotelu, to byś przepadł", UWAGA!/x-news

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski szczerze o swoim związku. „Potoczyło się bardzo szybko i instynktownie”

"Niezwykła relacja Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Jakbyś mnie wziął na randkę do eleganckiego hotelu, to byś przepadł", UWAGA!/x-news

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są ze sobą od ponad 2 lat, jednak długo unikali rozgłosu w mediach. Dopiero teraz zdecydowali się opowiedzieć o swojej relacji. Jak wygląda ich związek i gdzie odbyła się jedna z ich randek? Szczegóły zdradzili w "Kulisach sławy".

Początki fascynacji

Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że postać Przemka Kosakowskiego intrygowała ją już pewien czas, a wszystko za sprawą tematów, które on sam miał okazję realizować. Choć sama jest znaną dziennikarką i podróżniczką mającą za sobą wyprawy do najdalszych zakątków świata, myślała, że sama mogłaby się znaleźć w tych samych miejscach co on. 

Robił tematy, które mnie interesowały. Niektórych mu nawet zazdrościłam, że chciałabym tam pojechać. Nie ukrywam, że mnie interesował

- przyznała szczerze w „Kulisach Sławy”.

Dodała też, że po jednym z wywiadów Przemka Kossakowskiego stwierdziła nawet, że mają ze sobą wiele wspólnego. Mówił on w nim o swojej chatce na Podlasiu i uwielbieniu dla prostego życia. 

Niezwykła randka

Obecnie uważani są za bardzo dobraną parę. Przemek Kossakowski przyznał jednak, że wszystko przebiegało w instynktowny sposób i nie było na to żadnego przygotowanego wcześniej scenariusza. Podróżnik na jedną z randek zaprosił ukochaną do chatki na Podlasiu, choć wzbudził to zdziwienie jego znajomego. Okazało się, że tym tylko bardziej podbił serce dziennikarki.

Jakby wziął mnie na randkę, do jakiegoś eleganckiego hotelu albo restauracji, to by przepadł

– powiedziała Martyna Przemkowi Kossakowskiemu.

Recepta na szczęśliwy związek

Oboje są silnymi osobowościami, jednak udało im się wypracować idealny model relacji, który sprawdza się już ponad 2 lata.

Mamy bardzo dużo autonomii w tym związku. Dużo swoich rzeczy i nie wtrącamy się sobie wzajemnie, myślę, że też to wyważenie właściwych proporcji, dzięki, temu jesteśmy szczęśliwi

- zdradził Przemek Kossakowski.

Sama dziennikarka przyznaje z kolei, że bardzo ceni sobie charakter partnera, który stanowi idealne dla niej połączenie męskiej siły i wrażliwości. Okazało się, że właśnie tego potrzebowała.

Martyna Wojciechowska – matka, podróżniczka i działaczka

Martyna Wojciechowska zaraziła odwagą swoją córkę Marysię. Obie dzielą m.in. wspólną pasję do skoków spadochronowych i obecnie często udają się na treningi do tunelu aerodynamicznego. Poza licznymi wyprawami i opieką nad dziewczynką, dziennikarka udziela się też społecznie. Podczas swoich podróży spotykała się z wieloma kobietami, którym chciała pomóc  już po realizacji programu. Dlatego też zrodziła się jej Fundacja „Unaweza”. Inspiracją do takiej a nie innej nazwy było słowo, które podróżniczka usłyszała od swojej adoptowanej córki Kabuli dotkniętej albinizmem.

Zobacz także:

Cały materiał obejrzycie na stronie Uwagi!

Co sądzisz o tym artykule?
140
23
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
4
11.04.2020
ewa
Ależ oni do siebie pasują!
05.04.2020
hexe
Kiedy jeszcze nie byli nawet razem, uwazalam ze fajnie by do siebie pasowali. Od dawna lubilam program Martyny Kobieta na krancu swiata . A program Pana Kossakowskiego tez byl fajny, bo chociaz o odmiennym przeslaniu to jednak otwartosc na ludzi i inna kulture tez byla mu bliska. Dlatego uwazalam,ze pasowaliby do siebie,bo maja sporo wspolnego. Fajnie ze sa razem. Kibicuje im; )
17.03.2020
Magdalena
Najpiękniejsza para wewnętrznie i zewnętrznie z całego show biznesu. Cudowni ludzie
16.03.2020
Panna młoda
Blagam,tylko nie lansujcie sie w Vivach itp,wiekszość par marnie na tym wyszła...Szkoda by Was bylo,fajni jestescie,pasujecie do siebie?
Rozwiń wszystkie komentarzy