Marta Wierzbicka pierwszy raz pokazała partnera. Zrobiła to w nietypowy sposób. Fani: "Jasiek jak żywy”

Aktualizacja:
Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka do tej pory ukrywała wizerunek ukochanego. W święta Bożego Narodzenia aktorka zrobiła wyjątek. W mediach społecznościowych opublikowała rodzinną grafikę, do której dołączyła życzenia. Jak wygląda partner gwiazdy?

Marta Wierzbicka składa świąteczne życzenia

Marta Wierzbicka to aktorka, którą swoją przygodę z telewizją zaczęła jeszcze jako mała dziewczynka. Widzowie pokochali ją za rolę Oli w serialu "Na Wspólnej". Gwiazda przez lata dorastała na oczach swoich fanów. Obecnie ci mogą obserwować ją także w mediach społecznościowych, gdzie Marta aktywnie się udziela i publikuje prywatne fotografie. Aktorka jakiś czas temu pochwaliła się spektakularną metamorfozą. Po zrzuceniu kilku kilogramów postanowiła zmienić także fryzurę, wybrała mocne cięcie. Trzeba przyznać, że do twarzy jej w krótkich włosach.

Marta o swoich obserwatorach nie zapomniała także w święta Bożego Narodzenia. Aktorka na Instagramie opublikowała spersonalizowaną kartkę, na której upubliczniła wizerunek partnera. Jak wygląda?

Marta Wierzbicka pokazała partnera

Święta to idealny czas na składanie życzeń. Marta Wierzbicka nie zapomniała więc o swoich fanach. Aktorka opublikowała w sieci świąteczny rysunek z wizerunkiem bliskich, który stylistyką przypomina nieco tegoroczną kartkę świąteczną Meghan i Harry’ego. Na grafice podziwiać możemy aktorkę, jej partnera oraz psa.

Drodzy, jeszcze na ostatnią chwilę chciałam Wam życzyć dużo miłości i pogody ducha. Pozytywnej energii i samych dobrych ludzi blisko Was

- czytamy.

Do tej pory Marta stroniła od wspólnych zdjęć z ukochanym i ukrywała jego wizerunek. W nowym poście aktorka rozwiała wszelkie domysły fanów i ujawniła, jak wygląda jej wybranek. To wysoki szatyn o ciemnych oczach. Na romantyczny obrazek szybko zareagowali fani. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Zdziwieni internauci przekazali parze najwspanialsze życzenia oraz nie szczędzili kompletów.

- Jasiek jak żywy - napisała jedna z fanek.

- Piękna para! Dużo zdrowia dla Was i waszych bliskich - czytamy pod zdjęciem.

Jak Marta Wierzbicka radzi sobie z nudą?

Zobacz także:

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski się zaręczyli. Pierścionek jest imponujący

Gwiazdor "Goggleboxa" sprawił ukochanej oszałamiająco drogi prezent. "Taki model jest tylko jeden w Polsce"

Ariadna Gierek - Łapińska nie żyje. "Przez całe dorosłe życie towarzyszyła jej plotka"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości