Marta Wierzbicka

  Marta Wierzbicka

  "Porwanie Baltazara Gąbki" i główny bohater kreskówki - szpieg Don Pedro doczekali się pomnika w Bielsku-Białej. Olga Borys, Marta Wierzbicka i Jarosław Boberek w Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoich ulubionych bajkach z dzieciństwa. Zdradzili również, które z nich nie napawały ich wielkim entuzjazmem.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Conrado Moreno, Martę Wierzbicką, Katarzynę Kołeczek oraz Tomasza Ciachorowskiego, którzy opowiedzieli nam o pluszakach swojego dzieciństwa. Co więcej, przynieśli je ze sobą :) Czy ukochane pluszaki są z nimi do tej pory? Czy traktują je jak amulety?

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się kogo, na portalach społecznościowych obserwują polskie gwiazdy. Zobaczcie co zdradzili jej: Julia Wieniawa, Mikołaj Roznerski, Ewa Minge, Odeta Moro, Joanna Jabłczyńska, Marta Wierzbicka, Iwona Węgrowska, Michał Szpak i Ida Nowakowska.

  Niektóre dzieci nie lubią lekcji WF-u i znajdują sposoby, żeby z nich uciec. Czy tak samo robili: Agnieszka Włodarczyk, Joanna Jędrzejczyk, Marta Wierzbicka i Rafał Maślak. Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Michał Piróg, Piotr Czaykowski, Staszek Karpiel-Bułecka, Marta Wierzbicka, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz - to ich zobaczymy w finale "Azja Express 2" dziś o 21:30. Kto z nich zostanie zwycięzcą? O przygodzie w Indiach mówili dziś w Dzień Dobry TVN. To była przygoda ich życia?

  Już dziś o godz. 21:30 zapraszamy przed telewizory na premierowy odcinek drugiej edycji programu "Azja Express". Pierwsza edycja okazała się wielkim przebojem, a druga nie będzie gorsza, bo gwiazdy, które się w niej pojawią - jak mówi Marcin Prokop - są prima sort. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy kilkoro uczestników tej edycji m.in.: Martę Wierzbicką, Joannę Przetakiewicz, Michała Piróga, Dorotę Gardias i Antoniego Pawlickiego. Jak wyglądały ich pierwsze dni po powrocie z Azji? Dlaczego Michał Piróg zdecydował się wziąć udział w tym programie i, którego uczestnika bardzo polubił? Po co do Azji pojechała Joanna Przetakiewicz? Która uczestniczka "leciała na" Antoniego Pawlickiego i jak Antoni wspomina swój udział w wyprawie do Azji?

  Marta Wierzbicka, uczestniczka kolejnego sezonu Azja Express, niedawno wróciła z Indii. Bez jakich kosmetyków nie mogła się obyć w tamtejszym upale? Aktorka powiedziała o najważniejszych kosmetykach, które należy wziąć ze sobą na wakacyjną wyprawę, a rozmawiał z nią dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Olivier Janiak.

  Czy udział w "Azja Express" to dobra metoda na ... zrzucenie wagi? Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Michała Piróga, Piotra Czaykowskiego i Martę Wierzbicką.

  Marta Wierzbicka wzięła udział w kolejnej edycji programu Azja Express. Kogo zabrała ze sobą i dlaczego ten wybór wszystkich zaskoczył? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Każdy z nas ma swoje małe przyjemności. Czego nie odmawiają sobie gwiazdy i czy mają potem wyrzuty sumienia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Annę Muchę, Małgorzatę Sochę, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Maję Sablewską, Michała Piróga, Katarzynę Warkne, Martę Wierzbicką, Magdalenę Frąckowiak, Dorotę Gardias i Joannę Przetawiekiwcz. A czego Ty nie potrafisz sobie odmówić?

  Najstarsza serialowa produkcja TVN-u obchodzi w styczniu 14. urodziny. Co jej bohaterowie przeżyli do tej pory? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  To będzie 12 odcinków "wielkiej, krwawej, muzycznej wojny" prowadzonej pod czujnym okiem Piotra "Kędziora" Kędzierskiego i Natalii Jakuły oraz komentowanej przez "Abstrachuje"! Pierwszy pojedynek stoczą: Hardkorowy Koksu i Madox. Kto wygra? Oglądajcie „Lip Sync Battle Ustawka” - program, który rozwali system! :)

  Kolejną bohaterką naszego cyklu "Gwiazdorski przegląd prasy" jest Marta Wierzbicka. Pojawiające się w sieci doniesienia niemal bez przerwy krążą wokół... biustu aktorki, od którego Marcin Prokop nie mógł oderwać wzroku. Czy Marcie to przeszkadza? Czy to prawda, że brakuje jej pieniędzy i jest na nieustannej diecie?

  W środę w Dzień Dobry TVN: "S" jak Seniuk i "s" jak sława - o życiu w Warszawie i karierze ulubienica polskich widzów. Oprócz tego, Marta Wierzbicka na tropie plotkarskich newsów o sobie. A na koniec - czy bycie rodzicem musi oznaczać koniec kariery sportowej? O tym Karolina Łukasik - Mistrzyni Świata, która po siedmiu latach przerwy wraca do boksowania. Bądźcie z nami o 8.00!

  Niedawno Marta Wierzbicka rozstała się ze swoim chłopakiem. Czy ma już nowego? Kim jest dla aktorki Błażej Baar? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ostatnio głośno było o Marcie Wierzbickiej i jej wypadku. Aktorka wjechała samochodem w tramwaj, co doprowadziło do dwugodzinnego paraliżu komunikacyjnego w centrum Warszawy. Jak do tego doszło? Czy tuż przed wypadkiem aktorka rozmawiała przez telefon? Ile dostała punktów od "swoich fanów w niebieskich mundurach"? O co aktorka zaapelowała do widzów Dzień Dobry TVN?

  Na Agrykoli odbył się Bieg w Sukniach Ślubnych. Nie mogło tam zabraknąć wielbiciela kobiecych wdzięków Biby. Paweł Binkiewicz zapytał biorące udział w wydarzeniu gwiazdy, czy w życiu prywatnym kiedykolwiek uciekły sprzed ołtarza lub też z randki? Która z nich uważa się za ukrytego anioła? Podobno Biba biegnie do tej pory ;)

  Rozterki uczuciowe gwiazd to temat szczególnie nośny. Czy nasi celebryci miewali nieudane randki? Jak je wspominają? Czym stresowała się Marta Wierzbicka? Dlaczego Edyta Herbuś uważa, że jest nudna? I co dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej zdradziła Ewa Kasprzyk?