Gwiazdy

Margaret wydała nowy singiel "Tak na oko". Będzie hitem tego lata?

Gwiazdy

Margaret wydała nowy singiel "Tak na oko"

Margaret zaprezentowała swój najnowszy singiel "Tak na oko". W teledysku artystka pokazała słoneczny klimat gorącej Italii. Utwór jest zapowiedzią kolejnego projektu wokalistki - "Gelato EP", który ukaże się już 2 lipca 2021 roku .

Nowa piosenka Margaret "Tak na oko"

Margaret podzieliła się z fanami singlem "Tak na oko", który jest częścią jej nowego projektu "Gelato". Utwór został wyprodukowany przez Piotra Kozieradzkiego, znanego pod pseudonimem KaCeZet, a prywatnie męża artystki. Ujęcia do teledysku zostały zrealizowane w Rimini we Włoszech. Obraz ma być hołdem dla klasyki polskiego teledysku. To pierwsza piosenka wokalistki po sukcesie płyty "Maggie Vision".

- Świat się otwiera, gdy latam wysoko, przed nami gorące dni jak Marok - śpiewa Margaret w swoim najnowszym singlu "Tak Na Oko". Artystka liczy na to, że ten utwór stanie się hitem nadchodzącego lata.

Sukces płyty "Maggie Vision"

W tym roku, w lutym, Margaret wydała piątą płytę studyjną, którą zatytułowana "Maggie Vision". Pochodzące z niej utwory są połączeniem hip-hopu, którym od pewnego czasu artystka jest zafascynowana i nowoczesnych brzmień urban music. Piosenki zostały napisane w języku polskim. Producentem albumu jest KaCeZet. Warto również zaznaczyć, że krążek został wydany przez wytwórnię założoną przez Margaret - Gaja Hornby Records.

Płyta spotkała się z uznaniem fanów oraz muzycznego środowiska. Wystąpiło na niej wielu artystów takich jak m.in.: Natalia Szroeder, Young Igi, Kizo czy Otsochodzi.

Zobacz wideo: Jaką przemianę przeszła Margaret?

>>> Zobacz także:

Syn Natalii Kukulskiej skończył 21 lat. "Co to jest za wspaniały gość!"

Jak uczcić z dziećmi zakończenie roku szkolnego? "Można celebrować nawet bez czerwonego paska"

Burza zniszczyła twoje auto lub dom? Zobacz, jak skutecznie ubiegać się o odszkodowanie

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości