Margaret

  Margaret

  Margaret opowiedziała, jak wygląda jej życie z dala od stolicy. Wokalistka uważa, że las, przy którym mieszka, to przestrzeń kreatywna, gdzie lepiej tworzy się muzykę. Na scenie Dzień Dobry Wakacje gwiazda zaprezentowała utwór "Na oko".

  Margaret nie przestaje zaskakiwać. Ledwo opadły emocje po premierze krążka "Maggie Vision", a wokalistka już zdążyła odnaleźć zupełnie nowy kierunek muzyczny. "Gelato EP" to letni projekt, który zawiera cztery utwory inspirowane świeżymi brzmieniami muzyki hiszpańskiej i południowo-amerykańskiej.

  Margaret wróciła do mediów po tym, kiedy jakiś czas temu odcięła się od swojego dawnego wizerunku i zrobiła przerwę w karierze. Nowe utwory gwiazdy reprezentują jej nowy styl i kierunek muzyczny. Ale to nie wszystko. Wokalistka nie zamierza kryć się ze swoimi poglądami. Śmiało zabiera głos w kwestii aborcji, mniejszości seksualnych czy legalizacji marihuany.

  Margaret około roku temu zniknęła ze świata show-biznesu, zawieszając karierę. Oddała się naturze i życiu w spokoju, z dala od pędu i czerwonych dywanów. Piosenkarka postawiła także na zmianę wizerunku. Makijaż, ekstrawaganckie ubrania i krzykliwe stylizacje to już przeszłość. Dzisiaj trudno ją poznać.

  MTV Europe Music Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie. W tym roku ze względu na pandemię odbyło się w dość nietypowy sposób. Impreza transmitowana była z wirtualnego studia, gdzie odtwarzane były wcześniej nagrane przemówienia gwiazd. Wśród nagrodzonych znalazła się m.in. Lady Gaga, Little Mix, Cardi B czy Coldplay.

  Margaret nie raz udowodniła, że lubi zaskakiwać. Niezależnie od tego czy chodzi o nowe projekty muzyczne, niecodzienne stylizacje, czy nowości z życia wokalistki. Fani Margaret wiedzą, że po swojej idolce mogą spodziewać się nieoczekiwanego. Nie inaczej jest tym razem. Gwiazda pochwaliła się naprawdę oryginalną pasją.

  Margaret wygląda na naprawdę szczęśliwą. Po tym jak pod koniec zeszłego roku piosenkarka zapowiedziała przerwę od kariery - nie zdradzając, na jak długo - fani zaczęli się poważnie martwić. Nic jednak nie wskazuje na to, aby mieli ku temu powody. Gwiazda zapowiedziała powrót do koncertowania, a teraz podzieliła się rodzinnym zdjęciem ze swoim mężem.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Margaret. Wokalistka wykonała swój najnowszy singiel zatytułowany "Lollipop".

  Byliśmy na planie teledysku nowego singla Margaret -"Lollipop". Inspiracją do klipu były lata 20. i "Wielki Gatsby". Reżyserem teledysku jest sama woklistka. Ile osób pracuje na planie takiego klipu? Jak długo trwa praca nad teledyskiem? Margaret w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Barbarą Pasek przyznała się, że jest zakochana. Kim jest ukochany gwiazdy?

  14 sierpnia rozpoczyna się TOP Of The TOP Sopot Festival! W ciągu kilku dni na sopockiej scenie wystapią polskie i zagraniczne muzyczne gwiazdy, między innymi: Grzegorz Hyży, Margaret, Izabela Trojanowska, którzy odwiedzieli studio Dzień Dobry Wakacje. Co przygotowują dla sopockiej publiczności? Z artystami wspominaliśmy również Korę, która odeszła dziś rano.

  Zanim Margaret stała się popularną wokalistką, imała się różnych zajęć. Pracowała w sklepie odzieżowym, sprzątała domki wczasowe, była kelnerką oraz bileterką. Jak to się stało, że zdecydowała się na drogę artystyczną? Margaret pochodzi z mniejszej miejscowości. Czy kiedykolwiek miała z tego powodu kompleks? Z Margaret rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

  Utwór "Byle jak" pochodzi z wydanej w 2017 roku płyty Margaret zatytułowanej "MONKEY BU$INESS". Artystka wykonała go na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam?