Gwiazdy

Margaret i KaCeZet świętują pierwszą rocznicę szamańskiego ślubu. "Miłość kwitnie"

Gwiazdy

Margaret dokładnie 12 miesięcy temu stanęła na ślubnym kobiercu. W dniu rocznicy ślubu artystka na swoim instagramowym profilu opublikowała fotografię z uroczystości, a Mateusz Hładki przypomniał jej przebieg. Pamiętacie to wydarzenie?

Margaret poślubiła Piotra Kozieradzkiego

Spekulacje na temat związku Margaret i Piotra Kozieradzkiego znanego jako KaCeZet pojawiły się już w 2018 roku. Artystka nie odnosiła się wówczas do plotek. Dopiero w maju 2019 roku po raz pierwszy zamieściła w mediach społecznościowych fotografię z ukochanym. Długo nie trzeba było czekać, a w październiku tego samego roku podczas koncertu, w ramach trasy Gaja Hornby Tour, piosenkarka poinformowała swoich fanów o zaręczynach . Wówczas zaprosiła na scenę rapera i wspólnie wykonali utwór "Daenerys & Jon Snow".

Natomiast Margaret w styczniu 2020 zaskoczyła wszystkich informacją, że wzięli ślub. W programie Mateusz Hładki przypomniał widzom, że uroczystość odbyła się w Peru, a ceremonii przewodniczył szaman.

Margaret świętuje pierwszą rocznicę ślubu

W pierwszą rocznicę ślubu Margaret opublikowała w mediach społecznościowych fotografię z uroczystości, która dobrze oddaje atmosferę całego wydarzenia.

Na zdjęciu widzimy, jak wokalistka klęczy przy ukochanym w prostej satynowej sukience, a na głowie ma zwinięty welon i liście. Z kolei pan młody siedzi "po turecku" w białych, krótkich szortach i koszuli w stylu etno. Oboje są boso, a przed nimi znajdują się świece.

Mateusz Hładki patrząc na fotografię zakochanych, powiedział:

- Miłość kwitnie – oświadczył i dodał, że piosenkarka pracuje obecnie nad nową płytą.

Przypominamy też, że rok temu o ceremonii w peruwiańskiej dżungli poinformowała fundacja.

- Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z KaCeZetem i Margaret. Poza pracą miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem - czytamy na profilu Psychonauta Foundation.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości