Gwiazdy

Małgorzata Rozenek spędza święta za granicą. Zaprosiła nianię Henia: "Radosław będzie serwował jej drinki"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Cezary Wiśniewski
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Małgorzata Rozenek-Majdan o świętach i niani Henia

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej rodzina spędzą tegoroczne święta Bożego Narodzenia w ciepłym kraju. Wraz z nimi wyjechała niania Henia. - Ona nie leci tam do pracy - powiedziała gwiazda w rozmowie z Cezarym Wiśniewskim z serwisu cozatydzien.tvn.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan o Wigilii

Wigilia świąt Bożego Narodzenia tradycyjnie obchodzona jest 24 grudnia. Natomiast Małgorzata Rozenek-Majdan do rodzinnego stołu zasiadła już 14 grudnia, a fotografiami upamiętniającymi wyjątkowy wieczór ochoczo dzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Wielu internautów zadało sobie pytanie, dlaczego obchody odbyły się w połowie grudnia. Odpowiedź jest prosta - rodziny Małgorzaty Rozenek-Majdan nie będzie na święta w Polsce, a nie chcieli w 100 proc. rezygnować z tradycji i spotkania z bliskimi.

- Sam pomysł naszego wylotu pojawił się, kiedy moi rodzice po raz pierwszy w ogóle, mają towarzyskie plany. To od nich wyszła taka inicjatywa, mi by to do głowy nie przyszło. Mama spytała się, czy mielibyśmy coś przeciwko (...), bo oni myślą, żeby (...) wyjechać na święta. W pierwszym momencie byłam w szoku, mówię: "No chyba żartujesz! Jak ty to sobie wyobrażasz?!", ale później pomyślałam, że można to połączyć - wyjaśniła Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Cezarym Wiśniewskim z serwisu cozatydzien.tvn.pl.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Małgorzata Rozenek-Majdan zabiera na święta nianię Henia

Małgorzata Rozenek-Majdan tegoroczne święta zamierza spędzić w ciepłym kraju u boku męża, dzieci, znajomych i pani Bożenki, niani Henia.

Bożenka to dużo więcej niż niania Henia. Ona jest jak członek rodziny. Mam ogromne szczęście, że mam wokół siebie dwie cudowne kobiety. Kobiety, które pomagają mi realizować się zawodowo i prowadzić dom na takim poziomie bezpieczeństwa i spokoju, jaki mi odpowiada. Bożenka leci z nami, ale nie dlatego, że potrzebujemy opiekunki dla Henia, tylko nie wyobrażamy sobie, jakby mogło być, gdyby Bożenki nie było u boku

- Bożenka jest na tyle częścią naszej rodziny, że ona nie leci tam do pracy. Jeszcze dolatują do nas inni znajomi, więc my jak podróżujemy, to nie jest tak, że w okrojonym składzie. Będzie opalała się na leżaku i Radosław będzie serwował jej drinki - dodała "Perfekcyjna Pani Domu".

Posłuchaj całej rozmowy z Małgorzatą Rozenek-Majdan w materiale wideo.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Cezary Wiśniewski

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości