Gwiazdy

Edyta Pazura spełniła obietnicę złożoną przed laty mamie. "Siedzę i wyję. Coś pięknego"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska

Edyta Pazura wypoczywa z najbliższymi na Malediwach, skąd raczy swoich fanów rajskimi fotografiami. Wakacjom przyświeca też cel, bo gwiazda spełniła obietnicę, którą złożyła mamie, gdy była małą dziewczynką. O co chodzi?

Edyta Pazura wypoczywa na Malediwach

Edyta Pazura to kobieta-orkiestra, która od lat pracuje na swoją markę. Realizuje się jako bizneswoman, blogerka, instagramerka i fotografka, a prywatnie jest żoną aktora Cezarego Pazury i mamą trójki dzieci. Fani cenią ją za naturalność i dystans do siebie. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia gwiazda postanowiła odsapnąć od codziennych obowiązków i "naładować akumulatory", o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

- Zostawiam Towarzystwo z tygodniową rozpiską na najbliższy tydzień i niech się dzieje, co chce. Oj denerwuję się bardzo, ale przecież dzieci nie są własnością rodziców i odwrotnie, więc staram się pogodzić, że nie jestem, a nawet nie chcę być wzorem Matki Polki. Lecę w stronę słońca, aby wrócić i ugotować barszcz, kapustę z kminkiem i po raz kolejny spróbować zrobić makowca - napisała.

Zobacz wideo: Edyta Pazura o życiu przedszkolaka: Rodzice powinni być na to przygotowani

Edyta Pazura o życiu przedszkolaka: Rodzice powinni być na to przygotowani
Edyta Pazura o życiu przedszkolaka: Rodzice powinni być na to przygotowani Edyta Pazura o życiu przedszkolaka Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Na miejsce odpoczynku Edyta Pazura wybrała Malediwy, które cieszą się ogromną popularnością wśród polskich gwiazd. Do instagramowej galerii trafiły już pierwsze zdjęcia z wyjazdu. Widzimy na nich, jak Cezary Pazura pływa w ocenie oraz jak Edyta na plaży w bikini oddaje się swojej pasji i robi zdjęcia. Okazuje się jednak, że nie jest to romantyczny wypad we dwoje, bo gwiazda zabrała też swoją mamę.

Edyta Pazura z mamą

Najnowsza fotografia Edyty Pazury przedstawia, jak gwiazda leży na leżaku przytulona do swojej mamy. W opisie zdradziła, że wywiązała się z obietnicy, którą złożyła przed laty.

Wiesz co Mamo? Jak będę duża, to zabiorę Cię w najpiękniejsze miejsca na Ziemi #obiecuję

Zarówno kadr ukazujący więź pomiędzy kobietami, jak i opis rozczuliły fanów. "Siedzę i wyję. Coś pięknego", "Najpiękniejszy widok na świecie. Kochajmy swoje mamy i spędzajmy z nimi czas", "I dotrzymałaś obietnicy", "Jak pięknie. Korzystajcie ze wspólnych chwil!" - czytamy we wpisach.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego:  Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości