Gwiazdy

Wyjątkowa nagroda dla TVN Style. Monika Pieczyńska: "Chcieliśmy pokazać widzkom, że miejsce na rozmowy jest właśnie u nas"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Karolina Kalatzi
Gala Marki Roki 2020/2021. Nagroda dla
ddGALA_PIECZYNSKASTYLE

Stacja TVN Style od lat pokazuje na swojej antenie wartościowe, społeczne oraz edukacyjne programy, które są źródłem wiedzy i inspiracji nie tylko dla kobiet, ale również i dla mężczyzn. Zaangażowanie redakcji i wielu zespołów zostało docenione na gali Marki Roku 2020/2021.

Nagroda dla TVN Style

W programach stacji poruszane są tematy tabu oraz problemy, które dotyczą każdego z nas. Zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych treści zostało docenione przez branżę. Tytuł "Kobiecej Marki Roku" 2020/2021 przyznano TVN Style! Nagrodę odebrała Monika Pieczyńska, dyrektor programów lifestylowych TVN Grupa Discovery.

- Myślę, że to jest ogromna praca całego zespołu redakcyjnego: Sylwia Maj-Sawicka, Monika Rybczyńska-Burawska, Karolina Słomczyńska, Emilia Wawrzyniak, Aleksandra Bychawska, Maja Hamrol, Hubert Jezierski, Mateusz Leleniewski, Magdalena Olszewska, Katarzyna Tuleja. Zespołów produkcyjnych nie będę wymieniać, bo jest ich strasznie dużo. W pewnym momencie pomyśleliśmy, że brakuje nam takiego odniesienia do rzeczywistości. Do tego, co kobiety teraz przeżywają, czym się zajmują, jakie mają problemy. W dużej mierze chodzi o pandemię, ale nie tylko. Ta rzeczywistość współczesnej kobiety troszeczkę się zmieniła. Na pewno brakowało nam w ciągu ostatnich lat takich produkcji, które mówią o różnych historiach, bardzo różnych kobiet. Stąd pojawił się pomysł na "Inspirujące kobiety", program prowadzony przez Dorotę Wellman, stąd też wziął się pomysł na reaktywację "Miasta Kobiet", żeby takie miejsce na tematy ważne, aktualne, też się znalazło. Na zwykłą rozmowę, dyskusję, wymianę poglądów. Chcieliśmy pokazać naszym widzkom, że miejsce na rozmowy jest właśnie u nas, właśnie w TVN Style - powiedziała Monika Pieczyńska w rozmowie z Karoliną Kalatzi z dziendobry.tvn.pl.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Co pojawi się w TVN Style w wiosennej ramówce?

W każdym sezonie stacja TVN Style ma szeroką ofertę programową. W wiosennej ramówce nie zabraknie znanych i lubianych programów, ale pojawią się również nowości.

- Z ogromną przyjemnością będziemy kontynuować programy, które zaczęły się tej jesieni, takie jak "Bez tabu", "Inspirujące kobiety", "Miasto Kobiet". Będziemy opowiadać coraz więcej historii bliskich naszym widzkom. Poza tym pojawią się oczywiście "Zrób coś z tym dzieckiem", "Czas na zmianę", niezastąpiona "Pani Gadżet". Mamy też kilka niespodzianek, których wolałabym jeszcze nie zdradzać, bo mamy parę programów o tematyce remontowej, które pojawią się na antenie TVN Style wiosną i jesienią przyszłego roku - podkreśliła Monika Pieczyńska.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości