Inspirujące kobiety

  Jak widzi swój udział w talk-show TVN Style?

  Dziesięć lat temu Anna Zając i jej mąż postanowili zmienić otoczenie i wyjechać z Łodzi do Trójmiasta. Choć początki w nowym miejscu były bardzo trudne, to właśnie wtedy bizneswoman stworzyła swój blog modowy.

  Dominika 333 Orlik jest motocyklistką, pasjonuje się też łowieniem ryb. W cyklu Darii Pacańskiej "Inspirujące kobiety" dla dziendobry.tvn.pl pokazała, jak wyglądają jej treningi oraz opowiedziała o najtrudniejszych momentach w jej karierze.

  Joanna Jaskółka w sieci znana jest jako Matka tylko jedna. Kobieta relacjonuje życie na wsi z dwoma synami. Nie ukrywa, że jej najbliższą przyjaciółką jest depresja, ma stany lękowe i zaburzenia odżywiania.

  Jolanta Jurkowlaniec jest restauratorką. Jak wyglądała jej droga do sukcesu?

  Dorota Wellman opowiedziała, co najbardziej ceni w swoim mężu. Zdradziła też zabawną anegdotę na temat Krzysztofa Wellmana.

  Podczas tegorocznej edycji wydarzenia See Bloggers wśród wielu znakomitych prelegentów wystąpi Dorota Wellman. Poprowadzi panel TVN Style pod hasłem "Inspirujące kobiety".

  W trakcie sesji do kampanii społecznej Marty Banaszek, dziennikarka dziendobry.tvn.pl, Daria Pacańska zapytała kobiety biznesu i show biznesu, co powiedziałyby sobie z przeszłości. Ich odpowiedzi mogą zaskakiwać.

  "Dla mnie dwupłciowy świat jest konstruktem, który już minął".

  Dorota Wellman w pracy spotyka się z wieloma kobietami, które mogą być inspiracją dla innych. Pokazuje je także w swoim programie, na antenie TVN Style. W rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl, Karoliną Kalatzi, opowiedziała o tym, jak kobiety powinny wspierać się wzajemnie.

  Wiktoria Gąsiorowska jest jedną z niewielu kobiet w Polsce, które zajmują się operatorką żurawia wieżowego. Dziennikarka dziendobry.tvn.pl, Daria Pacańska w ramach cyklu "Inspirujące kobiety" odwiedziła ją na budowie Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Zobaczcie, jak wygląda jej praca.

  "Szukam mądrych kobiet, kręcą mnie takie kobiety niezwykle. Nie ma dla mnie znaczenia czy są młodsze czy starsze ode mnie, z większym czy mniejszym doświadczeniem".

  Kobiety na budowie to dość niespotykany widok. Te panie burzą stereotypy i budują domy. Czy branża budowlana jest na to gotowa?

  Rodzic: "Nie teraz, bo za chwilę goście przyjdą".

  Ewa Grabiec-Raczak usłyszała diagnozę: rak piersi kiedy była młodą kobietą z małymi dziećmi. Badała się regularnie, biopsja nie wykazała, że jest to nowotwór złośliwy. Kiedy zgłosiła się na wycięcie niewielkiej zmiany dopiero na stole operacyjnym okazało się, że sprawa jest znacznie poważniejsza. Wtedy świat zwolnił. W rozmowie z redaktorką dziendobry.tvn.pl Darią Pacańską wspomina te traumatyczne wydarzenia.

  Natasza Parzymies jest 22-letnią reżyserką i scenarzystką. W wieku 18 lat zrealizowała pierwszy odcinek serialu "Kontrola". Była to etiuda studencka, która w sieci poruszyła serca milionów widzów na całym świecie. Drugi sezon tego miniserialu jest już dostępny na Player.pl.

  "Kucyki są prezentem dla dzieci, który szybko się nudzi".

  Stacja TVN Style od lat pokazuje na swojej antenie wartościowe, społeczne oraz edukacyjne programy, które są źródłem wiedzy i inspiracji nie tylko dla kobiet, ale również i dla mężczyzn. Zaangażowanie redakcji i wielu zespołów zostało docenione na gali Marki Roku 2020/2021.

  "Chcę, żeby moje córki dorastały w lepszym świecie"

  Katarzyna Fetter założyła Klubokawiarnię Pora na Seniora, a wcześniej fundację o tej samej nazwie. Tworzy przestrzeń, w której osoby starsze mogą napić się kawy, porozmawiać, skorzystać z licznych aktywności, a wieczorami tańczyć jak za dawnych lat.

  Angelika Wątor inspiruje kobiety.

  Niezwykła kampania wspiera samoakceptację kobiet.

  "Zrobiłam coś, co dla wielu kobiet jest niewyobrażalne"

  Umiejętność jasnowidzenia Aida Kosojan-Przybysz odziedziczyła po babci. Nadzwyczajnie rozwinięta intuicja towarzyszy kobietom w jej rodzinie od pokoleń, dlatego ten wyjątkowy dar odkrywają w sobie także jej córki. W programie "Miasto Kobiet" Alicja i Margo Przybysz przyznały, że bywa on pożyteczny, ale ma także swoje ciemne strony.

  Agnieszka Sikora przez lata była dziennikarką. Postanowiła porzucić telewizję, aby zacząć pomagać osobom narażonym na bezdomność i wykluczenie społeczne. Założyła Fundację Po Drugie, która stała się bezpieczną przystanią dla wielu młodych ludzi.

  Wkrótce w TVN Style rusza 2. sezon "Inspirujących kobiet" - programu, który prowadzi Dorota Wellman. Dziennikarka opowiedziała nam m.in. o swojej mamie, która jest dla niej bohaterką. My przypominamy, że więcej historii inspirujących kobiet również znajdziecie w serwisie dziendobry.tvn.pl.