Gwiazdy

"Projekt Lady 6". Półfinałowy odcinek. Na uczestniczki czeka wyjątkowa kolacja

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestniczki "Projektu Lady"

Zakończenie 6. edycji "Projektu Lady" zbliża się wielkimi krokami. Przed nami półfinałowy odcinek. Cztery uczestniczki wyruszą na drugi koniec Polski, by zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i zadaniami. Jedna z nich będzie musiała opuścić program. Mentorki staną przed trudnym wyborem, ponieważ każda przeszła wewnętrzną metamorfozę.

"Projekt Lady 6". Co się wydarzy?

W poprzednim tygodniu z programem pożegnała się Kasia. Uczestniczki bardzo przeżyły jej odejście, jednak musiały pogodzić się ze stratą, ponieważ czekają na nie kolejne wyzwania. Emocje przed finałem sięgają zenitu.

Dziewczęta odbędą podróż w czasie. Odwiedzą XIV-wieczny Zamek Korzkiew pod Krakowem. W tym historycznym miejscu, pamiętającym wystawne biesiady, turnieje rycerskie i fascynujące historie, dziewczęta przeżyją niezapomniane chwile. Zwieńczeniem pobytu w "Projekcie Lady" będzie uroczysta kolacja ze znamienitymi gośćmi. Wcześniej, razem z arystokratką Patrycją Sobańską-Rey, przygotują prezenty, które, jak nakazuje tradycja, goście otrzymają podczas spotkania.

Zobacz także: Z czym mierzą się uczestniczki "Projekty Lady"?

Z czym mierzą się uczestniczki "Projektu Lady"?
Z czym mierzą się uczestniczki "Projektu Lady"?Źródło: Dzień Dobry TVN

"Projekt Lady 6". Odcinek półfinałowy

Mieszkankom Pałacu w Ojrzanowie należy się chwila relaksu. Wybiorą się do Krakowa, gdzie między innymi czeka je nocna przejażdżka dorożkami. A przed wielkim finałem będą miały szansę spojrzeć na wszystko z góry, by nabrać dystansu do tego, co wydarzyło się w programie. 

Które z nich znajdą się w finałowej trójce? Tatiana Mindewicz-Puacz i dr Irena Kamińska-Radomska zdecydują, kto będzie musiał opuścić show.

"Projekt Lady 6" kiedy i gdzie oglądać?

Premierowe odcinki "Projektu Lady" w piątki o godz. 20.00 w TVN7. Wszystkie dostępne są również na platformie Player.pl.

Pogodni TVN

Pogodni TVN
Pogodni TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości