Gwiazdy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie chcą ochrzcić Henia. Padły mocne słowa

Gwiazdy

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan

W mediach krążyła informacja, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan organizują chrzciny Henia. Sprawę postanowił skomentować tata chłopca, który przyznał, że razem z żoną nie planują takiej uroczystości. Wyjaśnił też dlaczego.

Henio to pierwsze wspólne dziecko Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Chłopiec przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku i od razu stał się oczkiem w głowie całej rodziny oraz ulubieńcem fanów sławnych rodziców. Para nigdy nie ukrywała, że maluch urodził się dzięki metodzie in vitro.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Już miesiąc razem ❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Chrzest dziecka Małgosi i Radka - doniesienia prasowe

Niedawno w mediach pojawiła się wiadomość jakoby rodzice Henryka mieli szykować się do chrzcin chłopca. Podobno uroczystość planowano na koniec sierpnia, w miejscowości, w której mieszkają rodzice gwiazdy TVN. Okazało się jednak, że wszystkie te doniesienia to plotka.

Radosław Majdan o chrzcie syna

Do całej sprawy postanowił odnieść się Radosław Majdan, który przyznał, że razem z Małgosią nie mają w planach takiej uroczystości.

Nie myślimy o chrzcie. Za dużo rzeczy dzieje się w Kościele, takich, które nam się nie podobają. Na razie nie chcemy i nie będziemy chrzcić naszego syna

- powiedział reporterce Jastrząb Post. Dodał także, jakie dokładnie mają zastrzeżenia do instytucji kościelnej.

Kościół powinien zająć się wiarą, a nie polityką. Myślę, że te całe sytuacje pedofilskie też nie wpływają dobrze na wizerunek Kościoła. Pewnie też to, że nie akceptują metody in-vitro, więc nie będę wysyłał syna do środowiska, które nie akceptuje tej metody

- stwierdził Radosław.

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan o cudzie in vitro

>>> Zobacz także:

Te gwiazdy nie boją się mówić o problemach z płodnością. Ich szczerość pomaga innym w walce o upragnione dziecko

Małgorzata Rozenek-Majdan przytyła w ciąży ponad 20 kg. A inne polskie gwiazdy?

Małgorzata Rozenek odsłania prawdę. "Nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości, pokazuję Wam, jak teraz wyglądam"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości