Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska w różowych włosach. W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliście

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Małgorzata Kożuchowska od lat zachwyca swoją charakterystyczną blond czupryną. Mało kto wyobraża sobie ją w innym kolorze włosów. Teraz aktorka zaskoczyła jednak swoich fanów i pokazała swoje zdjęcie, na którym zaprezentowała się w różowej fryzurze.

Fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska od lat jest inspiracją dla tysięcy Polek. Wiele z nich naśladuje jej styl, a także uczesanie. Przez długi czas jej wizytówką były krótkie, idealnie przystrzyżone i ułożone w charakterystyczny sposób włosy. Jakiś czas temu aktorka z nich zrezygnowała na rzecz nieco dłuższej fryzury. Nigdy nie była jednak przywiązana do swojego wyglądu.

- Pamiętam, że gdy zastanawialiśmy się nad tym, o czym powinien być ostatni sezon "Drugiej szansy", zaproponowałam, żeby moja bohaterka mierzyła się z nowotworem. Chodziło mi o to, żeby zrobić sezon o silnej kobiecie, która walczy z chorobą, przechodzi wzloty i upadki, ale się nie poddaje. Byłam gotowa ogolić się na łyso, bo tak mi na tym zależało. Wbrew obiegowej opinii, nie jestem przywiązana do swojego wyglądu. Przecież włosy prędzej czy później by mi odrosły. Tu chodziło o coś znacznie ważniejszego. Ostatecznie jednak się na to nie zdecydowano - mówiła Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z Plejadą.

Małgorzata Kożuchowska w różowych włosach

Aktorka lubi swoje metamorfozy do filmów. W "Kilerze" była rudą dziennikarką, w "Plagach Breslau" - szatynką, a w "Motywie" miała doczepiane włosy. W mediach społecznościowych niegdyś wyznała, że przepada za perukami, bo mają bardzo dużo gęstych włosów. Teraz udowodniła to po raz kolejny. Na Instagramie pokazała zdjęcie w różowym uczesaniu.

- Poznajecie te dwie aktorki...? #actress #teatrtv #staredzieje #wykopaliska #wspomnienia #itsmylife #lovemyjob - napisała Małgorzata Kożuchowska.

Na fotografii widać ją i Danutę Stenkę w 2002 roku, kiedy to grały główne rolę w sztuce pt. "Złodziejki chleba" w reżyserii Natalii Korynckiej-Gruz. Danuta wcielała się w kobietę, która uciekła od swojego męża z kilkuletnim synem, natomiast Małgorzata w ekscentryczną młodą piosenkarkę rockową.

W komentarzach pod zdjęciem czytamy: "Najlepsze polskie aktorki", "Obie cudowne", "Pierwsza wróciła z imprezy i szuka sensu życia, druga dopiero się na nią wybiera" czy "Dwie aktorki twardo stąpające po ziemi".

Jak Wam się podoba Małgorzata Kożuchowska w takiej odsłonie?

Małgorzata Kożuchowska: "Każdy człowiek chce mieć swój azyl dla rodziny". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości