Danuta Stenka

  Danuta Stenka

  Już we wtorek, 23 lutego wielki finał serialu "Nieobecni". Najmłodsza produkcja Player Original bardzo szybko zyskała miano hitu, a w produkcji pojawiły się pierwsze przesłanki dotyczące kontynuacji. 10-odcinkowa historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, pełna zwrotów akcji i trzymająca w napięciu poruszyła widzów, ale także samych aktorów. Jak pracę na planie wspomina Danuta Stenka oraz co najbardziej podobało jej się w serialu?

  W serialu "Diagnoza" Adam Woronowicz gra kontrowersyjnego lekarza Jana Artmana. Czy przygotowując się do zagrania tej postaci, szukał inspiracji w znanych osobach? Czy inne jego role też były takie skomplikowane? Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Adam Woronowicz miał problem z graniem scen erotycznych z Danutą Stenką. Czy to prawda? Aktora gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Magda Mołek: "W kinach szaleje świetny film "Planeta Singli 2". Ci, którzy pokochali pierwszą część, już byli na drugiej. Ci, którzy nie byli, po rozmowie z naszymi gośćmi pofruną tam na skrzydłach". O różnych obliczach miłości w tej wyjątkowej, romantycznej komedii opowiedzieli nam Danuta Stenka: "Amor swoją strzałą ustrzelił babcię Krysię, ku jej własnemu zadziwieniu" i Piotr Głowacki.

  Ruszył 3. sezon serialu "Diagnoza", a w nim nowa intryga i nowe wątki. Czy widzowie dowiedzą się jeszcze więcej o wspólnej przeszłości Anny Nowak (Maja Ostaszewska) i Jana Artmana (Adam Woronowicz)? Czy Danuta Stenka, która dołączyła do ekipy "Diagnozy" polubiła graną przez siebie postać - twardo stąpającą po ziemi panią ordynator? Produkcja serialu przygotowała w tej edycji niespodziankę, która ma zaskoczyć widzów. Czy reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się wyciągnąć choć ułamek tej tajemnicy?

  Od wczoraj w Kazimierzu Dolnym odbywa się 12. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Jest to prawdziwa uczta dla koneserów kina i sztuki. W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy gospodynię festiwalu Grażynę Torbicką oraz aktorki: Danutę Stenkę oraz Gabrielę Muskałę. Jak ważne są dla nich spotkania z widzami?

  Dzisiaj widzowie TVN zobaczą ostatni odcinek drugiej serii Diagnozy. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorów grających w serialu: Magdalenę Popławską i Adama Woronowicza, aby zapytać, co się wydarzy w finałowym odcinku i trzecim sezonie. Zdradzili coś? Czy w życiu prywatnym lekarze zwracają się do nich jak do kolegów po fachu?

  O ponadczasowym projekcie - Biblii Audio - rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z aktorem, reżyserem i producentem projektu Krzysztofem Czeczotem oraz Małgorzatą Kożuchowską i Danutą Stenką, które wzięły udział w tym projekcie. Co skłoniło Krzysztofa Czeczota, żeby stworzyć słuchowisko, w którym zagrało aż 500 aktorów? Czy aktorzy mogli sobie wybrać postać? Kogo zagrała Danuta Stenka? Jak Małgorzata Kożuchowska czuła się w roli narratorki? I gdzie realizowali tę superprodukcję audio?

  Danuta Stenka urodziła się na Kaszubach. O swoim dorastaniu w Gowidlinie i nauce języka kaszubskiego powiedziała Katarzynie Olubińskiej. Dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała się z aktorką w podczas trzynastej edycji Verba Sacra – Modlitwy Katedr Polskich. Pani Danuta będzie czytała tam po kaszubsku fragmenty Księgi Wyjścia.

  Już 29 października poznamy „głos” drugiej linii metra. W konkursie wzięło udział sześć osób znanych z niezwykłych głosów, między innymi Danuta Stenka i Krystyna Janda. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Maciej Gudowski, lektor i spiker, Tomasz Knapik, lektor, oraz lektorka Krystyna Czubówna. Jak odbierają własne głosy?

  Już w sobotę, w naszym studiu, będziemy gościć Zbigniewa Bródkę - mistrza olimpijskiego z Soczi 2014. Towarzyszyć mu będzie żona. To pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 1500 m.

  Czy w 4 serii "Lekarzy" Krzysztof i Elżbieta "skoczą w swój związek na główkę"? Na planie serialu z Danutą Stenką, Piotrem Polkiem i Nicolasem Kusiakiem spotkała się Kinga Burzyńska. Jak czuje się serialowy Janek i co można znaleźć w garderobie Elżbiety Bosak?

  Właśnie ukazała się książka „Flirtując z życiem”- wywiad – rzeka z Danutą Stenką. Jak Łukasz Maciejewski, autor książki, namówił aktorkę na tak szczerą rozmowę? Gościem w studiu Dzień Dobry TVN była Danuta Stenka. Jak zmieniała się wraz z upływem lat?

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry TVN. A w programie: mógł zostać górnikiem, albo piłkarzem! Został mistrzem - u nas: Jerzy Dudek kiedy był jeszcze małym Jurkiem. Następnie: Weronika Rosati "przepytuje" De Niro, Kline’a, Douglasa i Freeman’a. Oprócz tego: oni znają prawdziwy ”Przepis na życie” - w naszej kawiarence wszystkie gwiazdy serialu. Zapraszamy w niedzielę od 8:30! Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na planie serialu medycznego telewizji TVN "Lekarze". Spotkała tam z aktorkę Danutę Stenkę, czyli serialową Elżbietę Bosak. Jak potoczą się jej losy?

  Znamy ją z takich filmów jak „Nigdy w życiu”, „Jeszcze raz”, „Katyń” czy „Dzieci Ireny Sendlerowej”. Zachwyca nas swoim profesjonalizmem i oczywiście urodą. Już niebawem widzowie TVN będą mogli podziwiać ją w serialu „Szpital Alicji”. Jaka będzie jej nowa rola i kogo tam zagra? O tym opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.