Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska spełniła swoje marzenie. Na planie filmowym spotkała się z wybitną aktorką: "Wreszcie razem!"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNWojtek Olszanka/East News

Małgorzata Kożuchowska od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, jednak nie spoczywa na laurach. Nieustannie rozwija się zawodowo i gra w nowych produkcjach. Na planie najnowszej z nich spotkała się z Anną Dymną. Jak wyznała, długo czekała na tę chwilę.

Nowy film z Małgorzatą Kożuchowską

Od pewnego czasu Małgorzata Kożuchowska pracuje na planie filmu "Zołza", który powstaje na podstawie książki Ilony Łepkowskiej. W produkcji blond aktorka wcieli się w tytułową postać, która trzęsie show-biznesem. Owa komedia opowie o historii Anny Sobańskiej, czyli niezwykle wpływowej kobiety, scenarzystki i producentki filmowej.

- Jestem podekscytowana zarówno tą historią, jak i moją nową rolą współproducentki! Myślałam o tym od lat, ale dopóki Ilona nie przysłała mi swojej książki z prośbą o rozważenie udziału w tym projekcie – od razu wiedziałam, że to jest petarda! I że chcę to robić! Zarówno jako odtwórczyni głównej roli, jak i współproducentka. Ta historia jest niesamowita dlatego, że splata zawodowe i prywatne losy – Ilony i moje. Jest tu i refleksja nad ciągłym życiem na świeczniku, i cięty, autoironiczny, inteligentny humor - mówiła Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska i Anna Dymna w "Zołzie"

"Zołza" to opowieść o odkrywaniu tego, co w życiu najcenniejsze. Za jej reżyserię odpowiada Tomasz Konecki, czyli twórca takich hitowych komedii, jak "Testosteron", "Lejdis" czy "Listy do M. 3". Na ekranie pojawią się m.in. Artur Żmijewski, Zofia Domalik, Rafał Zawierucha, Bronisław Wrocławski, Filip Tłokiński, Marcin Perchuć, a także Anna Dymna. To właśnie praca z ostatnią z nich zrobiła ogromne wrażenie na Małgorzacie Kożuchowskiej. Aktorka opublikowała we wtorek 17 sierpnia w mediach społecznościowych zdjęcie z kultową artystką i wyznała, że to spełnienie jej marzeń.

- Wreszcie razem! Tyle lat czekałam na to spotkanie! Ania Dymna - wspaniała aktorka i wielki człowiek. Ikona! Szczęście! - napisała Małgorzata Kożuchowska na Instagramie.

Zdjęcie wywołało zachwyt wśród fanów obu aktorek, którzy pisali: "Wspaniale, że wreszcie spotkałyście się podczas realizacji wspólnego projektu! Czekam z radością na ten film", "Dwie cudowne kobiety", "Powodzenia w nowym projekcie i miłych wspólnych chwil" czy "Miło popatrzeć, jak młodsza aktorka traktuje z szacunkiem starszą koleżankę".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Anna Dymna o swojej miłości do Krakowa

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości