Anna Dymna

  Aktorka pokazała, jak wygląda miasto, które jest jej domem.

  Co aktorka przekazuje na zajęciach młodym ludziom?

  Trwa aukcja charytatywna "Tylko miłość" organizowana przez Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Podczas niej można wylicytować wiele ciekawych przedmiotów, które przekazali zarówno politycy, jak i sportowcy. Dochód z nich przeznaczony jest dla artystek walczących z chorobą nowotworową.

  Goście będą czytać wiersze ks. Jana Twardowskiego.

  Krzysztof Globisz to ukochany aktor wielu Polaków, który przez lata wcielał się w kultowe role. Jego karierę przerwała nagła choroba, która uniemożliwiła mu pracować i funkcjonować normalnie. Gdy nastąpiła poprawa i po wielu miesiącach żmudnej rehabilitacji aktor ponownie mógł występować, nastąpiło załamanie. 

  Małgorzata Kożuchowska od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, jednak nie spoczywa na laurach. Nieustannie rozwija się zawodowo i gra w nowych produkcjach. Na planie najnowszej z nich spotkała się z Anną Dymną. Jak wyznała, długo czekała na tę chwilę.

  26 lipca Anny obchodzą swoje święto. Choć moda na różne imiona przychodzi i odchodzi, Anna nieustannie jest wybierana przez rodziców. W Polsce jest ich ponad milion co oznacza, że jest to najpopularniejsze żeńskie imię nad Wisłą. Wśród rodzimych gwiazd imieniny świętują dziś m.in. Anna Kalczyńska, Anna Dymna, Anna Mucha czy Anna Lewandowska.

  Anna Dymna, ikona polskiej sceny i prezeska potężnej fundacji, obchodzi 70. urodziny. Ma na swoim koncie ponad 300 ról teatralnych i filmowych, branżowe nagrody i państwowe oznaczenia. - Jestem tytanem pracy. Kiedy się działa, mniej boli - mówiła o sobie w jednym z wywiadów.

  Anna Dymna to piękna kobieta o dobrym sercu. Niestety jakiś czas temu aktorka została w przykry sposób potraktowana przez młodego mężczyznę. Co jej powiedział? Gwiazda opowiedziała o tym zdarzeniu w jednym z ostatnich wywiadów.

  Nie ma Krakowa bez Anny Dymnej i nie ma Anny Dymnej bez Krakowa. Aktorka mieszka tam, tworzy, a od 51 lat gra w Teatrze Starym. Z tego powodu w Muzeum Narodowego Starego Teatru w Krakowie powstała niezwykła wystawa poświęcona jej życiu. Aktorka opowiedziała o "Dymna / 336 kobiet" w Dzień Dobry Wakacje.

  Jacek Cygan - autor tekstów piosenek, poeta i scenarzysta - został uhonorowany medalem św. Brata Alberta. To nagroda za działalność charytatywną na rzecz osób niepełnosprawnych oraz wspieranie Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Laureat wraz z założycielką fundacji opowiedzieli nam o tym pięknym wyróżnieniu oraz swojej wieloletniej przyjaźni.

  Co roku kilkanaście tysięcy osób zostaje uznanych za zaginione. Święta to szczególny czas w roku, kiedy to ich rodziny liczą na to, że wrócą. Odczuwają wówczas bardziej niż kiedykolwiek nieobecność bliskich. Mają jeszcze większą nadzieję na odnalezienie osoby zaginionej i pozostawiają wciąż miejsce przy stole. Najnowszy serial Player.pl "Nieobecni" zwraca uwagę na to smutne i przejmujące zjawisko.

  Od wielu lat pomaga i dba o dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną. Anna Dymna opowiedziała o niezwykle trudnej sytuacji, z którą mierzy się ona sama oraz podopieczni jej fundacji. Jak możemy pomóc?

  "Indeks Marzeń" to projekt Fundacji Anny Dymnej, który skierowany jest do osób z niepełnosprawnością pragnących się rozwijać oraz realizować swoje marzenia i plany. Właśnie ruszyła 9. edycja konkursu. Jego laureaci otrzymają stypendia w wysokości po 9 tys. zł (1 tys. zł na miesiąc).

  Aktorka, działaczka społeczna i założycielka fundacji "Mimo Wszystko" - Anna Dymna świętuje 69. urodziny. Wiele jej kreacji zapisało się na stałe w historii polskiego kina. Od lat związana jest z Krakowem i Starym Teatrem.

  Jest, zdaniem Anny Klaczyńskiej, kobietą wszechstronną, silną zdecydowaną i jednoczenie kobiecą. Mowa o aktorce i założycielce Fundacji "Mimo wszystko" Annie Dymnej. W studiu Dzień Dobry TVN Anna Dymna opowiedziała o książce "Warto mimo wszystko" - wywiadzie rzece, który przeprowadził z nią Wojciech Szczawiński, o Wiesławie Dymnym, o miłości, synu i swojej pracy. Dzięki tej książce poznajemy Annę Dymną jakiej nie znamy. Z okazji zbliżających Świąt Wielkanocnych Anna Dymna złożyła wszystkim życzenia!

  "To jest jak taka zaraza... pomaganie. Dlatego, że jak raz to zrobisz, to jesteś już tym zarażony i robisz to do końca życia". O swojej misji opowiedziała nam Anna Dymna, jedna z najbardziej cenionych polskich aktorek, założycielka fundacji "Mimo wszystko". pomagającej osobom niepełnosprawnym intelektualnie. Naszym gościem była także podopieczna Fundacji Anny Dymnej - Katarzyna Wolińska.

  Dziś o godzinie 17.00 w Filharmonii w Krakowie odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Krzysztofa Globisza zorganizowany przez fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko". O wydarzeniu, Marcinowi Sawickiemu, opowiedzieli Anna Dymna, Anna Szałapak, Jacek Wójcicki i Grzegorz Turnau.

  W tym roku odbył się XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy. Co jest w nim takiego wyjątkowego? Na co zostaną przeznaczone zebrane w czasie balu pieniądze? Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała o to Katarzynę Kolendę-Zaleską, Monikę Olejnik, Kingę Rusin, Aldonę Wejchert, Omenę Mensah, Michała Piróga, Annę Dymną i prezesa Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy Mateusza Hładkiego.

  W lipcu Krzysztof Globisz trafił do szpitala. Aktor miał wylew. Powoli odzyskuje zdrowie. Jednak przed nim długa i mozolna rehabilitacja. Anna Dymna zaangażowała się w pomoc dla aktora. Co wydarzy się 15 lutego? Jak można pomóc Krzysztofowi Globiszowi? Prosto z Krakowa Anna Dymna zwróciła się do wszystkich ludzi dobrej woli, by pomogli aktorowi.

  Anna Seniuk, Maryla Rodowicz, Anna Dymna, Beata Tyszkiewicz i wiele innych znanych osób zostało sportretowanych przez fotografa Wojciecha Plewińskiego. Te zdjęcia jeszcze dziś można zobaczyć w Sopockim Domu Aukcyjnym w Warszawie. A już jutro odbędzie się aukcja ponad 130 fotografii Wojciecha Plewińskiego. Naszymi gośćmi w Dzień Dobry TVN byli: aktorka Beata Tyszkiewicz i fotograf Wojciech Plewiński. Kto kocha się w Beacie Tyszkiewicz?

  Co łączy Kraków, Wieżę Mariacką, hejnalistów i koniec roku? Sprawdził to prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Gdzie Anna Dymna spędza Sylwestra? A nie jest to wytrawny bal ani szalona impreza:)

  Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak spotkał się na kawie z Anną Dymna na krakowskim Rynku. Aktorka opowiedziała o rozkwitającym ogrodzie, pracy w teatrze, o poezji, o byciu żoną Jerzego Treli oraz o swojej Fundacji.