Majka Jeżowska wystąpi podczas festiwalu Top Of The Top w Sopocie. "Zapraszam na trzy dni fantastycznej zabawy"

Majka Jeżowska wystąpiła w studiu Dzień Dobry TVN, prezentując jeden ze swoich najpopularniejszych utworów, "Dłonie". Piosenkarka zachęciła do wzięcia udziału w festiwalu "Top Of The Top", który rozpocznie się 17 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie.

Festiwal Top Of The Top w Sopocie - relacja na żywo w TVN

Długo wyczekiwany Top Of The Top Sopot Festival rozpocznie się we wtorek 17 sierpnia i trwać będzie przez trzy dni, do 19 sierpnia. Na scenie w Operze Leśnej pojawią się znani, uwielbiani przez publiczność artyści, którzy zaprezentują zarówno kultowe utwory, jak i współczesne hity. Wszystkie koncerty będzie można oglądać na żywo na antenie TVN. Wystąpią między innymi Majka Jeżowska, Kayah, Edyta Górniak, Izabela Trojanowska, Urszula, Budka Suflera oraz Oddział Zamknięty. Ostatniego dnia festiwalu odbędzie się jubileuszowy koncert z okazji 20-lecia TVN24. Wydarzenie poprowadzą dziennikarze stacji, a występy artystów uświetnią wspominki związane z ważnymi dla TVN24 momentami.

Majka Jeżowska - gwiazda Top Of The Top Sopot Festival

Majka Jeżowska to jedna z gwiazd, która już za kilka dni pojawi się na scenie Opery Leśnej w nadmorskim kurorcie. Podczas swojego występu w studiu Dzień Dobry TVN, piosenkarka zwróciła się do widzów, zapraszając ich na to niezwykłe, muzyczne wydarzenie.

Kochani, zapraszam was serdecznie na Festiwal Top Of The Top w Sopocie od 17 do 19 sierpnia. Trzy dni fantastycznej zabawy, przebojów, zabawy z gwiazdami. Ja występuję 17-ego sierpnia w koncercie Forever Young

- zachęcała do wzięcia udziału w imprezie artystka, po czym wykonała popularny utwór "Dłonie", który od 1994 roku wpada w ucho i podrywa do tańca słuchaczy w każdym wieku.

Bilety na Top Of The Top Sopot Festival wciąż są dostępne - jeśli chcesz je zakupić kliknij TUTAJ, TUTAJ lub TUTAJ.

Zobacz wideo: Top Of The Top Sopot Festival

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości