TOP OF THE TOP

  TOP OF THE TOP

  Margaret opowiedziała, jak wygląda jej życie z dala od stolicy. Wokalistka uważa, że las, przy którym mieszka, to przestrzeń kreatywna, gdzie lepiej tworzy się muzykę. Na scenie Dzień Dobry Wakacje gwiazda zaprezentowała utwór "Na oko".

  Tego lata do Opery Leśnej powraca Top of the Top Sopot Festival. Impreza potrwa trzy dni i będzie relacjonowana na żywo przez stację TVN. Na scenie zobaczymy 50 największych gwiazd polskiej muzyki. Kto wróci do domu z Bursztynowym Słowikiem? Tego dowiemy się już za kilka dni. Andrzej Piaseczny opowiedział w Dzień Dobry TVN o emocjach towarzyszących mu na chwilę przed wydarzeniem.

  Już 14 sierpnia startuje TOP Of The TOP Sopot Festival! W ciągu trzech dni zobaczymy tam plejadę gwiazd polskich i zagranicznych. Wystąpią tam też nasi dzisiejsi goście: Włodek Pawlik, Marta Gałuszewska oraz zespół Tulia: Joanna Sinkiewicz, Dominka Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak. Festiwal będziecie mogli Państwo obejrzeć na żywo na antenie TVN oraz w Operze Leśniej w Sopocie!

  Już dziś o 20.00 w sopockiej Operze Leśnej: #idance … MORZE PRZEBOJÓW czyli duża dawka dobrej energii oraz przeboje, które zna cała Polska. Na scenie wystąpią: Kayah, Andrzej Piaseczny, Kombii, Anna Wyszkoni, Blue Cafe, De Mono, Mesajah, Kasia Kowalska, Natalia Nykiel, Wanda i Banda, Oddział Zamknięty, LemON, Projekt Rudnik, Mariusz Totoszko oraz Mr. Zoob. Imprezę poprowadzą: Gabi Drzewiecka oraz Filip Chajzer. Zapraszamy serdecznie!

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje zespół Kobranocka, który zagra na festiwalu Top Of The Top, wykonał swój nieśmiertelny hit "Kocham Cię jak Irlandię". Posłuchajcie piosenki, która ma 27 lat!

  Na naszym dachu zespół Pectus wykonał piosenkę "Iluzja". A co zagrają na festiwalu TOP OF THE TOP? Który z nich niedawno się ożenił i kto zagrał na jego weselu? ;-) Bracia opowiedzieli również o swojej nowej płycie, którą za chwilę zaczną nagrywać. Zobaczcie o co fani spytali ich podczas czatu!

  "...i muszę to przemyśleć." Kim jest jej prywatny Książę William? Jak się poznali? W Dzień Dobry Wakacje Edyta Górniak opowiedziała o swoim nowym partnerze, synu i nowym życiu w USA. Czy są rzeczy, do których nie może się przyzwyczaić na obcym kontynencie? Tęskni za Polską? I jak wpłynęła na nią całkowita zmiana ludzi, którzy są wokół niej?

  W Dzień Dobry Wakacje odbyła się premiera telewizyjna najnowszego singla Rafała Brzozowskiego "Już wiem". Jakie są jego plany na najbliższy czas? Rafał wystąpi na TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017. Co zaśpiewa na scenie? A jak planuje wypocząć w te wakacje? I dlaczego odstawił cukier?