Gwiazdy

Maja Hyży pokazała zdjęcie z dziećmi. Fanka: "Jacy podobni do Ciebie"

Gwiazdy

Wojtek Olszanka/East News

Maja Hyży w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem z ukochanymi dziećmi. Dumna mama na tle przyrody tuli swoje trzy pociechy. Fani dopatrzyli się podobieństwa. Widzicie je?

Maja Hyży z dziećmi

Maja Hyży bardzo ceni sobie czas spędzony z najbliższymi. Każda chwila, w której może być z dziećmi, jest dla niej na wagę złota. Jednym z tych pięknych momentów piosenkarka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z synami: Wiktorem i Alexandrem, oraz z córeczką Antoniną.

Rodzina nie jest tylko czymś ważnym. Ona jest wszystkim

- napisała.

Pogodne zdjęcie, którym pochwaliła się maja Hyży bardzo szybko zachwyciło jej fanów, o czym dawali znać w komentarzach.

"Jacy podobni do Ciebie. Dużo miłości", "Wspaniały widok. Jesteś super kobietą i matką", "Super rodzinka" - pisali.

Maja Hyży – "Jestem stworzona do tego, żeby mieć dzieci"

Maja Hyży ma 31 lat i jest spełnioną mam trójki dzieci. Bliźniacy Wiktor i Alexander przyszli na świat w 2012 roku, a córeczka Antonina urodziła się w lipcu 2020 roku. - Jak skończyłam te trzydzieści jeden lat, to poczułam, że jestem chyba w tym miejscu, które powinnam wykorzystać na sto procent. Nie ukrywam, że Tośka dużo mi "powera" dała (…) Szczęśliwsza nigdy nie byłam. Nie mówię tego, żeby miło się słuchało, ale mówię to z takim stuprocentowym przekonaniem – mówiła w naszym programie.

Maja Hyży w rozmowie z Sandrą Hajduk przyznała także, że doskonale odnajduje się jako mama. -Uważam, że jestem stworzona do tego, żeby mieć dzieci i co najzabawniejsze, myślałam, że jak urodzę Tosię, to będę totalnie spełniona, a gdzieś w głowie świta, że jak warunki by pozwoliły, to ja jeszcze nie powiedziałam koniec – wyznała. Zobacz cały wywiad:

Zobacz też:

"Esmeralda" podbijała serca widzów TVN. Jak po latach wyglądają główni bohaterowie tej telenoweli?

Agnieszka Woźniak-Starak walczy o prawa zwierząt i zdradza swoje wielkie marzenie. "To ogromna odpowiedzialność"

Billie Eilish prezentuje nowy teledysk. Wystąpił w nim ponad 35-kilogramowy wąż

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości