Gwiazdy

Magdalena Lamparska pochwaliła się swoją metamorfozą. Fani: "Pierwsze wrażenie - młoda Kasia Grochola"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Magdalena Lamparska zaskoczyła swoich fanów. W mediach społecznościowych aktorka opublikowała selfie i pochwaliła się metamorfozą. Nowa fryzura gwiazdy robi wrażenie, a internauci nie kryją zdziwienia. Wiele osób porównuje teraz Magdę do… Katarzyny Grocholi.

Magdalena Lamparska – nowa fryzura

Magdalena Lamparska to aktorka, która chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Choć stroni od tabloidów i niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, to na Instagramie chętnie dzieli się z fanami nowinkami ze swojego życia. Jak na prawdziwą aktorkę przystało, gwiazda uwielbia metamorfozy. W ubiegłym roku mogliśmy zobaczyć Magdę w kampanii fundacji Rak'n'Roll, gdzie podczas charakteryzacji całkowicie pozbawiona została włosów. Niedawno aktorka ponownie zaskoczyła internautów. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z burzą loków, a post opatrzyła opisem.

Zakręciło mi się w głowie

- czytamy.

Jak się okazuje, nowa metamorfoza gwiazdy związana jest z nadchodzącą produkcją. Magdalena wcieliła się w nową rolę. Jaką? Tego aktorka jeszcze nie zdradziła.

Fani zaskoczeni metamorfozą Magdaleny Lamparskiej

Nowa fryzura Magdaleny Lamparskiej wywołała w sieci wielkie poruszenie. Internauci licznie komentowali post i prawili aktorce wiele komplementów. Fani znaleźli nawet pewne podobieństwo. Jak przyznali, burza loków na głowie gwiazdy sprawia, że przypomina ona młodą Katarzynę Grocholę. Fotografia nie przeszła też obojętnie wśród znajomych aktorki. Pod postem głos zabrały także: Anna Maria Sieklucka, Zosia Nowak, a także Anna Wendzikowska.

  • Bardzo pasują te loczki.
  • Cudowna metamorfoza
  • Normanie, nie poznałam...
  • Baranek Shaun, idealnie na nadchodzące Święta

Magdalena Lamparska i Anna-Maria Sieklucka o swojej przyjaźni. "W show-biznesie panuje stereotyp, że nie możemy się kumplować".

Zobacz także:

Zofia Zborowska jest w ciąży! Aktorka pokazała rosnący brzuszek

Sonia Bohosiewicz o przemocy i poniżaniu. Aktorka opowiedziała o traumatycznych przeżyciach z przedszkola

Emma Stone została mamą! Aktorka i jej mąż powitali na świecie pierwsze dziecko

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości