Gwiazdy

Magda Steczkowska spędza czas z bratanicą. "Nareszcie miałyśmy czas pogadać o życiu i nacieszyć się sobą"

Gwiazdy

Magda Steczkowska

W rodzinie siła. Tezę tę podtrzymuje Magda Steczkowska. Wokalistka co jakiś czas publikuje w sieci rodzinne zdjęcia z mężem, dziećmi czy znanymi siostrami. Teraz przyszła pora na bratanice. Artystka pochwaliła się na Instagramie zabawnym kadrem z Kamilą Steczkowską. Kim jest dziewczyna i czym się zajmuje?

Magda Steczkowska – rodzina

Magda Steczkowska to szczęśliwa żona i mama. Żywiołowa artystka od 2001 roku jest żoną Piotra Królika, perkusisty zespołów Indigo i Brathanki. Wspólnie wychowują trzy córki: Zofię (ur. 2002), Michalinę (ur. 2009) oraz Antoninę (ur. 2011). Spełniona gwiazda prywatnymi chwilami często dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Na Instagramie Magdy oglądać mogliśmy już wspomnienia z rodzinnych wakacji, świąt czy szalonych eksperymentów w kuchni. Wokalistka z chęcią publikuje także zdjęcia z rodzeństwem, w tym ze słynną siostrą, Justyną. Niedawno wrzuciła do sieci fotografie z bratanicą wykonaną podczas spaceru po Tatrach. Jak przyznała, w końcu znalazła czas, aby wraz z bliskimi spędzić magiczne i niepowtarzalne chwile.

To był piękny dzień z moją kochaną bratanicą @kamillasteczkowska. Nareszcie miałyśmy czas pogadać o życiu i nacieszyć się sobą. Jestem tak bardzo wdzięczna za te wspólne chwile. Zaglądnijcie na story. Widoki przecudne

- czytamy pod zdjęciem.

Urocze i pełne optymizmu zdjęcie momentalnie zauważyli fani. Pod postem pozostawili wiele komentarzy, w których to wyrażali swój zachwyt, a także zauważyli rodzinne podobieństwo. - Pani bratanica ma wielkie szczęście mając taką szaloną ciocię - Jesteście strasznie podobne - pisali fani.

Kim jest Kamila Steczkowska?

Kamila Steczkowska to córka Jacka Steczkowskiego, brata Justyny i Magdy Steczkowskiej oraz belgijskiej nauczycielki. Wychowana w międzynarodowej rodzinie mówi płynnie w trzech językach – po flamandzku, polsku oraz po angielsku. Czym zajmuje się zawodowo?

Młoda dziewczyna 5 lat temu przeprowadziła się z Belgii do Wielkiej Brytanii, gdzie podjęła pracę przy największych międzynarodowych produkcjach filmowych jako asystentka reżysera oraz aktorka. Kamila ma więc na swoim koncie nie lada sukcesy. Jej nazwisko pojawiło się m.in. w napisach końcowych popularnej produkcji "Wykopaliska". Takie osiągnięcia zdobywa się tylko ciężką pracą. Nie bez powodu mottem życiowym dziewczyny jest zdanie: "Miej wielkie marzenia, pracuj ciężko i nigdy się nie poddawaj.

Kamila Steczkowska pracowała nie tylko za, ale i przed kamerą. Dziewczyna uczęszczała bowiem na studia aktorskie w krakowskim L'art Studio, a następnie w Belgii skończyła kolejne studia na wydziale Film-Tv-Video w Luca School Of Arts Campus Narafi. W 2016 roku wyprowadziła się na stałe do Londynu, gdzie w 2018 roku podjęła naukę w Identity School of Acting. Artystka, prezenterka i aktorka tak jak cały klan rodziny Steczkowskich obdarzona została niepowtarzalnym głosem. Dziewczyna potrafi pięknie śpiewać, czym od czasu do czasu chwali się w sieci.

Sprawdzanie związku – czy ma to sens? Piotr Mosak, Magda Steczkowska i Piotr Królik dyskutują.

Zobacz także:

Magda Steczkowska na zdjęciu z nastoletnią córką. Fani: "Jak dwie krople wody"

Magda Steczkowska żartobliwie porównała męża do słodkiego zwierzaka. Fani: "Jak dwie krople wody"

Magda Steczkowska wspomina pewną wiosnę: "Dziś tak ładnie nie wyglądam"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości