Magdalena Steczkowska

  Magdalena Steczkowska

  Wrzesień to zarówno dla dzieci jak i rodziców miesiąc, który nieodzownie kojarzy się z rozpoczęciem roku szkolnego. Dla jednych to powód do radości, dla drugich dodatkowy stres. O tym, jak poradziły sobie dzieci po wakacyjnej przerwie oraz jaki wspominają czasy szkolne, powiedzieli: Paulina i Michał Będźmirowscy, Magda Steczkowska i Piotr Królik.

  Nastoletnia miłość - tu nie ma żadnych reguł, jest za to burza hormonów, wielkie emocje i uczucia bez granic. Jak rozmawiać z zakochanymi nastolatkami? Pozwalać im na tę zalewającą falę uczuć? I trudniejsza sprawa – co zrobić, gdy serce zostanie złamane? Na te pytania szukaliśmy odpowiedzi wraz z Martą Bąkowską, psycholog dziecięcą oraz Magdaleną Steczkowską, wokalistką.

  Kobieta ma z radością oddawać się mężowi i mówić mu, że jest wspaniałym kochankiem. Natomiast mężczyzna ma być czysty i atrakcyjny oraz czuły i miły... od rana - takie rady dla przyszłych małżonków ma jedna z wrocławskich poradni. Te porady przedmałżeńskie wywołały ostatnio sporo zamieszania. Dlatego nie mogliśmy przejść obok tego tematu obojętnie. O komentarz w Dzień Dobry Wakacje poprosiliśmy naszych gości: wokalistkę Magdalenę Steczkowską, sex coacha Martę Niedźwiecką, artystę kabaretowego Krzysztofa Respondka oraz księdza Roberta Nęcka.

  W sobotę w Dzień Dobry Wakacje na naszej scenie będziemy gościć aż dwie gwiazdy muzyki - Patrycję Markowską i Renatę Przemyk! W programie także: zdradzimy, co działo się za kulisami Top of the Top Sopot Festival 2018. Następnie: artyści i psycholog o kontrowersyjnych poradach dla małżeństw. Czy parafialni eksperci mają dobrą receptę na udane pożycie? Porozmawiamy o tym z Magdaleną Steczkowską, Krzysztofem Respondkiem i terapeutką Martą Niedźwiecką. Z lekarzem porozmawiamy o najnowocześniejszych metodach leczenia wad wzroku, a z prezydentem Krakowa Jackiem Majchrowskim oczywiście o Krakowie! Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Agnieszki Woźniak-Starak i Andrzeja Sołtysika!

  Z okazji jubileuszu Drużyny Szpiku gwiazdy, które są jej członkami uczestniczyły w sesji zdjęciowej na stadionie w Poznaniu. Jak trafili do fundacji i dlaczego postanowili zostać dawcami? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Katarzynę Bujakiewicz, Magdalenę Steczkowską, Grzegorza Skawińskiego, Tomasza Zimnocha, Bartka Jędrzejaka, Katarzynę Wilk i Meza. Jak długo działają na rzecz fundacji?

  Na specjalnej prezentacji kolekcji wielkiego domu mody nie zabrakło dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej. Spotkane tam gwiazdy zapytała o "ubraniowe obiekty pożądania". O czym marzyli: Katarzyna Kolenda-Zaleska, Magdalena Steczkowska, Dawid Woliński, Marta Kuligowska i Zosia Ślotała? Zobaczcie, co się działo po otworzeniu drzwi.

  Według niektórych Magdalena Steczkowska jest uderzająco podobna do Pierwszej Damy Agaty Dudy. Czy mąż artystki myśli tak samo? Czy różowy irokez na głowie Magdy to bunt przeciwko tym porównaniom? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A do kogo porównywali Dorotę Wellman?

  Magdalena Steczkowska wydała właśnie trzecią płytę wraz z zespołem Indigo. „Pełnia” to płyta bardzo kobieca, na której znajdziecie sporo rockowych brzmień, takich jak utwór "Nie prowokuj mnie", który wykonała na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam ta piosenka?