Gwiazdy

Magda Steczkowska wspomina pewną wiosnę: "Dziś tak ładnie nie wyglądam"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/Dzień Dobry TVN/East News

Krokusy powoli zaczynają zdobić trawniki, bazie od niedawna stoją w wazonie. Czas przywitać wiosnę. Jak to zrobić? Można jak Magda Steczkowska - wybrać iście kwiecistą stylizację i wrócić wspomnieniami do tej "najładniejszej". Wokalistka na Instagramie opublikowała iście wiosenne zdjęcie.

Magda Steczkowska wita wiosnę

Na powitanie nowej pory roku i upragnionej słonecznej pogody Magda Steczkowska wybrała zdjęcie może nie aktualne, ale bezwarunkowo zachwycające. Wygląda na nim jak prawdziwa Pani Wiosna - z opaską udekorowaną pąsowymi makami i równie barwną sukienką. Wzory listków, rozłożystych płatków i splątanych ze sobą roślin pięknie komponują się z soczystą zielenią w tle. Twarz wokalistki zdobi śliczny uśmiech, na który padają ciepłe promienie złocistego słońca. Całość wygląda wprost magicznie, a sama Magda - zachwyca. I pewnie nie zauważylibyśmy, że fotografia została zrobiona rok temu, gdyby nie dopisek samej piosenkarki:

- Wprawdzie zdjęcie z wiosny 2020, ale dziś tak ładnie nie wyglądam, jak wtedy, a dzień taki piękny, więc nie chciałam Was straszyć ? - stwierdziła.

Nie sądzimy, by Magda Steczkowska kiedykolwiek mogła nas straszyć swoją urodą - niemniej, musimy przyznać, że to zdjęcie jest naprawdę wyjątkowe. Trudno się więc dziwić, że artystka postanowiła podzielić się nim w sieci - ani że fani popadli w szczery zachwyt.

Magda Steczkowska: "dziś tak ładnie nie wyglądam jak wtedy"

Przeglądając profil instagramowy gwiazdy, łatwo można dojść do wniosku: Magda czaruje niezależnie od stylizacji. Fani cenią gwiazdę za jej naturalność, poczucie humoru i dystans do samej siebie. A także za spokój ducha, tak pięknie odzwierciedlony na jej wiosennym zdjęciu. W w komentarzach zaroiło się od wymownych serduszek.

  • Ja myślę, że też dzisiaj tak pięknie wyglądasz ?❤️?❤️
  • Pani Madziu jest Pani piękną WIOSNĄ rok nie ma znaczenia ??❤️kolorową radosną uśmiechniętą ?❤️a dziś pogoda pochmurna deszczowa ☂️pozdrawiam ❤️
  • ??dla damy które kobiecym wdziękom nie sposób się oprzeć
  • Pani wiosna, super, tyle ciepła i radość emanuuje ❤️??, miłego dnia dla całej rodzinki

Oby tylko tej wiosny pogoda - i uśmiechy - równie nam dopisywały!

Zobacz wideo: Magda Steczkowska – "Chodź ze mną"

Zobacz też:

W lockdown wchodzimy roztańczonym krokiem - jak Paulina Krupińska-Karpiel i jej mąż. Choreografia na medal

Pandemia zmieniła to, jak randkujemy. Aplikacje są oblężone, a potrzeby szukających - zupełnie inne

Pierwsza wiosenna pełnia Księżyca, czyli czas ważnych decyzji partnerskich. Jaki jest horoskop?

Autor: Ola Lipecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości