Gwiazdy

Magda Gessler zdradziła swój przepis na sukces. "Wszyscy postrzegają mnie jako osobę, która ma farta"

Gwiazdy

Za nami premiera książki "Magda", czyli autobiografii Magdy Gessler. Najbardziej znana restauratorka w Polsce opisała w niej całe swoje życie do momentu emisji pierwszego sezonu "Kuchennych rewolucji", dzięki którym pokochała ją cała Polska. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl zdradziła, jak wyglądała jej droga do sukcesu.

Przepis na sukces według Magdy Gessler

Zanim Magda Gessler stała się osobowością telewizyjną, razem z mężem, Piotrem Gesslerem, oraz jego bratem, Adamem, prowadziła restaurację. Napisała też kilka książek kucharskich. Wcześniej przez wiele lat mieszkała z rodziną poza granicami Polski.

Kiedy w 2010 roku zaczęła prowadzić "Kuchenne rewolucje", jej kariera nabrała tempa i do dziś nie zwalnia. W swojej najnowszej autobiografii, pt. "Magda" opisała całe swoje życie – od czasów dzieciństwa do momentu premiery jej pierwszego programu w TVN. Nam wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na wydanie takiej książki.

- Wszyscy postrzegają mnie jako osobę, która ma farta (…), a to jest tak, że, żeby być tu, trzeba bardzo ciężko pracować, mieć dużo wyobraźni, dużo wiary, dużo miłości do innych ludzi, nie pamiętać o porażkach, mieć to doświadczenie, ale nie przeżywać go dwieście tysięcy razy, tylko zostawić je za sobą. Nie można myśleć o ludziach, którzy zrobili ci krzywdę lub przynieśli coś złego, ale raczej wyciąć ich ze swojej pamięci, bo będą obciążać twój sukces – zauważa Magda Gessler w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

- Miałam i sukcesy, i porażki. Bardzo trudną, ale bardzo ciekawą, a czasami bardzo radosną historię. Chcę się tym podzielić, że żeby mieć sukces, trzeba rozumieć ludzi, mieć empatię i trzeba wierzyć w to, że jutro będzie lepiej – dodaje.

Co jeszcze na ten temat powiedziała Magda Gessler? Zobacz wideo powyżej.

"Magda" – autobiografia Magdy Gessler

Książka "Magda" to opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas nieznana historia, z której dowiadujemy się, jak długą i krętą drogę musiała przejść Magda Gessler, aby być tą osobą, o której słyszał każdy w Polsce.

Jak wskazują autorzy, w tej książce szczęście miesza się z samotnością, zaufanie i wiara z naiwnością, a los bywa równie łaskawy, co okrutny. To opowieść o niezwykłej sile, wierze we własne możliwości i ciekawości świata, która pozwala sięgać po marzenia.

Autobiografia Magdy Gessler jest już dostępna w księgarniach w całej Polsce.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości