Gwiazdy

Magda Gessler pozuje z wnuczką na świątecznym zdjęciu. Fani są zachwyceni małą Neną

Gwiazdy

Magda Gessler

Magda Gessler spędziła Niedzielę Wielkanocną ze swoimi bliskimi - córką, wnuczką i zięciem. Na Instagramie pokazała urocze zdjęcie z ukochaną Neną. Fani nie kryją zachwytu na dzieckiem i wskazują, że Magdzie Gessler do twarzy z rolą babci.

Magda Gessler z wnuczką w Wielkanoc

Na profilu Magdy Gessler na Instagramie pojawiło się rozczulające zdjęcie popularnej restauratorki, która pozuje ze swoją wnuczką, Neną.

- Szczyt szczęścia – napisała autorka "Kuchennych rewolucji" i zdradziła, że wielkanocne śniadanie zjadła w domu swojej córki, Lary i jej męża, Piotra Szeląga. Wcześniej przyznała także, że Wielkanoc to jej ulubione święto.

Fani Magdy Gessler są zachwyceni uroczą fotografią. "Serduszek" w komentarzach wciąż przybywa. Widzicie podobieństwo Neny do swojej babci?

Wnuczka Magdy Gessler

Córka Lary Gessler i Piotra Szeląga przyszła na świat w październiku 2020 roku. To pierwsze dziecko córki Magdy Gessler.

Imię "Nena" jest pochodzenia egipskiego, jednak Lara Gessler wyznała, że zaczerpnęła je z książki "Kobiety Witkacego". Żona słynnego artysty nazywana była właśnie Neną. Później Lara znalazła to imię w kulturze rzymskiej i hebrajskiej.

Zobacz wideo: Magda Gessler: Dom jest dla mnie miejscem, gdzie regeneruję energię. Jest tak kolorowy, jak ja!

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości