wnuczka

  Tamara Łempicka jest jedną z najbardziej znanych i cenionych artystek epoki art déco. Ceny jej obrazów sięgają nawet kilkudziesięciu milionów złotych. Prace malarki możemy obecnie podziwiać w konstancińskim Muzeum Villa la Fleur. Wystawę "Tamara Łempicka a art déco" odwiedziła jej wnuczka Victoria de Lempicka, z którą porozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Zofia Peszek pochodzi ze znanej, aktorskiej rodziny. Choć w dzieciństwie stawiała już pierwsze kroki na scenie, to jednak nie poszła w ślady dziadka i rodziców. Czym się zajmuje i jakie ma plany na przyszłość? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Prof. dr hab. n. med. Stanisława Gierek-Ciaciura to najstarsza wnuczka Edwarda Gierka i Stanisławy Gierek. W Dzień Dobry TVN w rozmowie z Ewą Drzyzgą opowiedziała o swojej przeszłości i wspomnieniach związanych z dziadkami. Co było najtrudniejsze? I dlaczego nie chciano dopuścić jej do matury?

  Majka Jeżowska za pośrednictwem Instagrama przekazała radosną wieść. - O 6:15 zostałam babcią! Już oficjalnie skoro rodzice umieszczają posty to babcia też - napisała szczęśliwa wokalistka. Znamy płeć i imię nowego członka rodziny.

  Magda Gessler to nie tylko doświadczona restauratorka i wymagająca jurorka programów kulinarnych, ale i niezwykle rodzinna osoba. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego, podkreślając tym samym, jak wiele znaczą dla niej najbliżsi. Tym razem opublikowała w sieci zdjęcie syna i wnuczki. Fotografia sprzed roku, na której Tadeusz Müller trzyma w objęciach małą Nenę, wywołała żywiołową reakcję internautów.

  Magda Gessler to zdecydowanie jedna z najbardziej barwnych postaci w polskiej telewizji. Skradła serca widzów programem "Kuchenne rewolucje" i od lat towarzyszy nam na ekranach. Słynie nie tylko ze swoich kolorowych stylizacji, ale również ciętego języka. W październiku 2020 roku spełniło się jedno z jej marzeń - została babcią.

  Sara Tajner swoją przygodę ze skokami rozpoczęła w listopadzie 2015 roku, w wieku 9 lat. Nikt nie zmuszał jej do skakania - ani tata Tomisław Tajner, olimpijczyk z Salt Lake City, ani dziadek Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego. - Dojrzałam do tej decyzji i bardzo szybko się wkręciłam - mówi w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

  Kucharka, restauratorka, osobowość medialna a od roku - babcia. Magda Gessler swoją niebywałą charyzmą skradła serca milionów Polaków. Niedawno podzieliła się z internautami zdjęciem pełnym miłości. Buntownicza gwiazda "Kuchennych Rewolucji" w otoczeniu rodziny zmienia się nie do poznania.

  Karolina Matej, wnuczka Grażyny Szapołowskiej postanowiła nie tylko pójść w ślady swojej słynnej babci i zostać aktorką, ale także zrealizowała niezwykły projekt, odtwarzając fotografie słynnej artystki. Jaka relacja łączy te dwie niezwykłe kobiety? O tym opowiedziały w naszym programie.

  Halina i Stanisław Łojewscy przez 12 lat wychowywali swoją wnuczkę Zuzannę. Ich syn, ojciec dziecka, ma do dziewczynki ograniczone prawa rodzicielskie, z kolei matka porzuciła ją niedługo po porodzie. Dziadkowie są w kryzysowej sytuacji, ponieważ sąd odebrał im dziewczynkę. Jak wymiar sprawiedliwości uzasadnia swoją decyzję?

  Zofia Zborowska i Andrzej Wrona mogą liczyć na pomoc babci w opiece nad małą Nadzieją. Dziewczynka przyszła na świat miesiąc temu, a Maria Winiarska nie może nacieszyć się jej towarzystwem. Ostatnie zdjęcie aktorki zdradza więcej niż tysiąc słów.

  Majka Jeżowska sławę zdobyła dzięki piosenkom dla najmłodszych. W tym roku gwiazda będzie miała szansę zaśpiewać szczególnie ważnej słuchaczce, czyli swojej przyszłej wnuczce. Radosną nowinę artystka ogłosiła podczas występu na sopockiej scenie. O przygotowaniach do nowej, życiowej roli i kolejnych celach zawodowych opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Nena jest pierwszą wnuczką Magdy Gessler. Nic dziwnego, że słynna restauratorka wprost oszalała na jej punkcie i chętnie chwali się jej zdjęciami w sieci. Na jednym z nich doskonale widać, w kogo wdała się córka Lary i Piotra. Fani jednogłośnie to stwierdzili.

  69 latach temu stanęła na ślubnym kobiercu. Wtedy, mimo wielkich marzeń, kobiecie nie pozwolono wejść do sklepu i kupić białej kreacji. Po latach wnuczka postanowiła wynagrodzić jej przykry los. Zabrała babcię do salonu sukien.

  Pięcioletnie dziecko zostało potrącone przez samochód i trafiło do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Autem kierowała babcia dziewczynki, kobieta podczas zdarzenia próbowała zaparkować pojazd.

  86-letnia Mary Marshall ze Szkocji ma w sumie 90 wnucząt, prawnuków, praprawnuków i prapraprawnuków. Obecnie w jej rodzinie żyje aż sześć pokoleń. - Jesteśmy całkiem liczni. Kiedy się spotykamy, zawsze jest zabawa i śmiech - powiedziała najstarsza córka kobiety.

  Magda Gessler kilka miesięcy temu po raz pierwszy została babcią. W najnowszym wywiadzie ujawniła, jak sprawdza się w tej nowej życiowej roli. Co myśli o swojej wnuczce i jaka rzecz najbardziej ją wzrusza?

  Magda Gessler spędziła Niedzielę Wielkanocną ze swoimi bliskimi - córką, wnuczką i zięciem. Na Instagramie pokazała urocze zdjęcie z ukochaną Neną. Fani nie kryją zachwytu na dzieckiem i wskazują, że Magdzie Gessler do twarzy z rolą babci.

  Magda Gessler tęskni ze swoją ukochaną wnuczką. Czteromiesięczna Nena rośnie jak na drożdżach, ale niestety nie pod okiem babci. Lara bardzo dba bowiem o jej izolację od ludzi ze względu na pandemię koronawirusa. Dla dobra dziewczynki restauratorka musi się więc pogodzić z faktem, że rzadko się z nią spotyka.

  Ewald G. miał dopuścić się dwóch zachowań o charakterze seksulanym wobec swojej wnuczki. Mężczyzna został skazany na osiem lat więzienia za zgwałcenie dziewczynki. Wyrok Sądu Okręgowego w Opolu nie jest prawomocny. 62-latek nie przyznał się do winy.

  Sacha Kowalewski pożegnała swojego dziadka, Krzysztofa Kowalewskiego. Wybitny polski aktor zmarł 6 lutego. Informację o jego śmierci potwierdziła jego żona, Agnieszka Suchora. O artyście pisali w sieci już jego przyjaciele, znajomi, koledzy z pracy. Nie brakowało wzruszających wspomnień i słów uznania. Teraz do tego grona dołączyła też wnuczka aktora. Co napisała?

  Leszek Miller i jego wnuczka Monika z okazji Dnia Dziadka zaprosili nas do swojego domu. Ten charyzmatyczny duet znają chyba wszyscy. Oboje są bardzo zajęci zawodowo, ale nigdy nie brakuje im czasu dla rodziny. Ze szczerej rozmowy dowiemy się m.in. jak Monice dorastało się ze znanym dziadkiem. Były premier opowiedział nam natomiast nieznane dotąd anegdoty z ich życia.

  21 stycznia wszystkie babcie mają swoje święto. Ten dzień należy także do Magdy Gessler. Córka znanej restauratorki złożyła jej życzenia z okazji Dnia Babci i opublikowała na Instagramie rozczulające wideo. Swoim nagraniem pochwaliła się także szczęśliwa babcia.

  Magda Gessler i jej "Kuchenne rewolucje" już 14 stycznia pojawią się premierowo wyłącznie w Playerze. Na początek zobaczymy aż sześć niepublikowanych wcześniej batalii o smak i zmagań z niereformowalnymi restauratorami. Restauratorka opowiedziała w Dzień Dobry TVN nie tylko o nowym sezonie programu, ale także o roli babci.

  Monika Miller z roku na rok zyskuje na popularności w polskim show-biznesie. Początkowo znana była tylko z tatuowania swojego ciała. Po czasie pokazała jednak, że ma o wiele więcej do zaoferowania. Ostatnio wraz ze znanym dziadkiem, Leszkiem Millerem, gwiazda przeprowadziła live'a w mediach społecznościowych. Mogliśmy dzięki temu zobaczyć, jak wygląda ich prywatna relacja.

  Magda Gessler nie kryła wzruszenia, kiedy na świat przyszła jej pierwsza wnuczka Nena. Niestety ze względu na panującą sytuację związaną z pandemią koronawirusa, restauratorka nie miała jeszcze szansy na bliższy kontakt z dziewczynką. Jak, jej zdaniem, Lara radzi sobie w roli mamy? Gwiazda na kanapie Dzień Dobry TVN zapowiedziała także, że wkrótce wyda biografię.

  Pani Krystyna Bednarek i jej wnuczka Natalia Formosa od lat tworzą zgrany zespół. Te panie łączy nie tylko więź rodzinna, ale także przyjaźń i wspólny biznes. Choć mieszkają na dwóch różnych kontynentach, świetnie radzą sobie z prowadzeniem firmy. Nam opowiedziały o codziennych obowiązkach i podziale pracy.

  Studentka biologii na Uniwersytecie Wrocławskim w książce z biblioteki szukała wiedzy, a znalazła list dziadka do wnuczki. Przeleżał on między stronicami prawie ćwierć wieku. W mediach społecznościowych natychmiast ruszyły poszukiwania adresatki. Udało się ją znaleźć po kilkunastu godzinach. Jakie wspomnienia i emocje niesie ze sobą kawałek wyblakłej kartki? O tym adresatka listu, Magdalena Nowosielska opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Magda Gessler już niebawem zostanie szczęśliwą babcią. Zachwycona restauratorka nie może doczekać się narodzin małej wnuczki, a w mediach społecznościowych co jakiś czas przypomina o zbliżającym się porodzie Lary. Jak już wiadomo, rodzina Gesslerów powiększy się o kolejną dziewczynkę.

  Do tej pory wokalista grupy Vox swoją uwagę skupiał na 12-letnim Maćku, synu starszej córki Aleksandry. Witold Paszt od niedawna ma dwoje wnucząt. 5 tygodni temu młodsza córka Natalia urodziła Nadię. O tym, jak odnajduje się w roli dziadka, piosenkarz mówił w naszym programie.