Gwiazdy

Magda Gessler zachwyca się wnuczką. Fani: "Temperament po babci"

Gwiazdy

Magda Gessler

Nena jest pierwszą wnuczką Magdy Gessler. Nic dziwnego, że słynna restauratorka wprost oszalała na jej punkcie i chętnie chwali się jej zdjęciami w sieci. Na jednym z nich doskonale widać, w kogo wdała się córka Lary i Piotra. Fani jednogłośnie to stwierdzili.

Magda Gessler w roli babci

W październiku zeszłego roku Magda Gessler po raz pierwszy została babcią. Córka gwiazdy, Lara, przywitała na świecie maleńką Nenę. Dziewczynka natychmiast zawładnęła sercami swoich najbliższych i stała się oczkiem w głowie najsłynniejszej polskiej restauratorki.

Wnuczka gwiazdy "Kuchennych rewolucji" z każdym miesiącem pięknie się rozwija i robi postępy. Magda rzetelnie dokumentuje to na swoim profilu na Instagramie. Jej fani nie mają wątpliwości, że choć Nena z wyglądu jest niezwykle podobna do swojego taty, to jednak charakter i temperament z pewnością odziedziczyła po babci, która jest wulkanem energii, a także kolorowym ptakiem polskiego show-biznesu.

Czy Nena jest podobna do Magdy Gessler?

Magda pochwaliła się zdjęciem Lary i Neny. Roześmiana wnusia szeroko uśmiecha się do obiektywu aparatu. Widać, że dziewczynka jest bardzo żywiołowa i rozpiera ją energia.

- To jest temperament. Kochana, najsłodsza moja. Dwie, cudne dziewczyny. Dlaczego mnie tam nie ma? To jakieś szaleństwo, że ta mała jest tak bardzo wesoła, cała ciekawa świata, pełna totalnej ekspresji... zachwycona babcia i mama - napisała na Instagramie restauratorka.

Córka Lary ma niespełna roczek, a już widać, w kogo się wdała. Fani Gessler są o tym przekonani. - "Widzę podobieństwo do babci", "Temperament po babci", "Cała Madzia", "Pani Madziu, ma pani piękną córkę i wnuczkę", "Patrzę na Nenę i widzę babcię Magdę", "Charakterek po babci Madzi", "No cała babcia" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Magda Gessler i jej przepis na sukces. "Wszyscy postrzegają mnie jako osobę, która ma farta"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości