Gwiazdy

Maffashion o prywatności, sławie i dziecku. Ile przytyła w ciąży? "Nigdy w życiu tyle nie ważyłam"

Gwiazdy

Media śledzą każdy jej ruch. Od kilku miesięcy spekulowały, że jest w ciąży. Kiedy potwierdziła tę informację, w Internecie zawrzało. Julia Kuczyńska, czyli Maffashion - jedna z najpopularniejszych polskich blogerek - opowiedziała nam o tym, jak się czuje, oczekując pierwszego dziecka.

Maffashion o prywatności

Pochodzi ze Złotowa, ma zaledwie 33 lata, a osiągnęła już bardzo dużo. Julia Kuczyńska swoją karierę zaczynała od modowego bloga. Z czasem stała się jedną z najpopularniejszych polskich ikon mody. Niedawno założyła swoją własną modową markę – Eppram.

Od kilku miesięcy pojawiały się plotki, według których Maffashion miała być w ciąży ze swoim ukochanym Sebastianem Fabijańskim. Jednak ani influencerka, ani aktor długo nie potwierdzali tej informacji.

Różne rzeczy po drodze ciąży mogą się wydarzyć. Mamy i przykłady z branży i wiele osób ma takie przykłady z własnego doświadczenia. To jest moja pierwsza ciąża i nigdy nie wiedziałam, jak się będę w niej zachowywała, jak się będę czuła i jak będę ją przechodziła. Z uwagi na zdrowotne aspekty, przez długi czas to nie był łatwy temat, to nie chciałam o tym mówić

- wyjaśnia Julia Kuczyńska.

Dla niej ciąża była zawsze tematem nad wyraz dyskretnym, a pytania o nią zwyczajnie nie na miejscu. Niestety, paparazzi nie znajdowali w tym nic niewłaściwego. W Internecie pojawiły się zdjęcia Maffashion pod kliniką.

Niestety, to nie ja na swoich warunkach poinformowałam niektórych bliskich i swoich znajomych, przyjaciół, tylko zrobiły to za mnie media

- podkreśla blogerka w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Maffashion o ciąży

W ostatnich miesiącach od zdjęciami Julii pojawiało się wiele komentarzy sugerujących, że blogerka przeszła operacje plastyczne. Jak sama przyznaje, w ciąży ciało i wygląd się zmieniają, co jest całkowicie naturalne.

Przytyłam już 15 kilogramów. Więc to jest całkiem sporo. Nigdy w życiu tyle nie ważyłam

- zdradza nasza rozmówczyni.

Maffashion z utęsknieniem oczekuje narodzin dziecka. Nie chce zdradzać zbyt dużo. Zaznacza, że jest spełnioną kobietą, bardzo dużo rzeczy w swoim życiu już zrobiła i jest gotowa na nowy rozdział.

Psychicznie od wielu lat jestem gotowa na kolejny, poważny etap w swoim życiu

- mówi Maffashion.

Zobacz też:

Maja Hyży o trudnej przeszłości. "Miałam zaledwie 12 lat, jak moje dzieciństwo się skończyło"

Natalia Szymaniec z duetu Szparagi schudła 30 kg. "Kocham ten cellulit i te fałdki, które zostały"

Hardkorowy dom Roberta Burneiki. Które pomieszczenie jest królestwem sportowca?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości