Sebastian Fabijański

  Czy łączy ich coś poważnego? Aktorka komentuje.

  Maffashion nie ma ostatnio najłatwiejszego czasu. Blogerka modowa jakiś czas temu rozstała się z Sebastianem Fabijańskim, a w sieci ciągle pojawiają się nowe spekulacje na temat życia prywatnego dawnej pary. Julia Kuczyńska nie ukrywa, że w ostatnim czasie gubi kilogramy przez to, co się u niej dzieje.

  Sebastian Fabijański postanowił zmierzyć się z demonami przeszłości i udzielił wywiadu, w którym odniósł się do doniesień na temat spotkania z Rafalalą. Dlaczego nie był lojalny wobec swojej partnerki Julii Kuczyńskiej?

  Maffiashion, czyli Julia Kuczyńska, rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka ucięła spekulacje, które pojawiały się w mediach. Kolejne publikacje na temat jej życia osobistego sprawiły, że zdecydowała się ostatecznie potwierdzić informację o zakończeniu związku ze znanym aktorem. Zdementowała także nieprawdziwe pogłoski.

  Influencerka zdecydowała się na szczere wyznanie na temat seksualności po ciąży. Co się zmieniło?

  "Inni ludzie" to złożony dramat i elektryzująca opowieść przypominająca teledysk. To również film jakiego jeszcze nie było – nie tylko w Polsce. W Dzień Dobry TVN o swoich rolach w tej produkcji opowiedzieli Sebastian Fabijański oraz Jacek Beler.

  Maffashion, bez wątpienia najpopularniejsza polska blogerka modowa, jeszcze w żadnej telewizji nie pokazała swojego domu. Wyjątek zrobiła dla Mateusza Hładkiego, który specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN sprawdził, jak mieszka rodzina Julii Kuczyńskiej. Wnętrza 200-metrowego domu robią wrażenie.

  Sebastian Fabijański jest nie tylko aktorem, ale także malarzem, który tworzy charakterystyczne dzieła. Teraz w rozmowie z redaktorką serwisu Dzień Dobry TVN, Karoliną Kalatzi, wyznał, że sztuka miała ogromny wpływ na jego życie i poniekąd go uratowała. Jak do tego doszło?

  Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, pochwaliła się osiągnięciem narzeczonego - Sebastiana Fabijańskiego. Aktor namalował bowiem obraz, który został wystawiony na licytację, by pomóc chłopcu chorującemu na SMA. - Ludzie są niesamowici - podkreśliła blogerka modowa.

  Julia Kuczyńska znana jako Maffashion w najnowszym numerze magazynu "Viva!" zdobyła się na szczere wyznania. Gwiazda opowiedziała o tym, jak odnalazła się w nowej roli. Powróciła też wspomnieniami do porodu i zdradziła, jakim tatą jest aktor. 

  Maffashion i Sebastian Fabijański od kilku lat tworzą szczęśliwy związek, choć początkowo wiele osób nie wierzyło w trwałość ich relacji. Teraz w mediach społecznościowych pokazali urocze zdjęcie. Internauci stwierdzili, że już na pierwszy rzut oka widać łączące ich uczucie.

  Julia Kuczyńska - Maffashion i Sebastian Fabijański unikają dzielenia się swoim życiem prywatnym z mediami. Blogerka modowa potwierdziła nam jednak, że jakiś czas temu zaręczyła się z ukochanym. Co zdradziła w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl?

  Media rozpisują się o kolejnym skandalu w show-biznesie, którego bohaterem jest Sebastian Fabijański. Aktor udzielił wywiadu znanemu youtuberowi Karolowi Paciorkowi, prowadzącemu kanał Imponderabilia. Ich rozmowa była dostępna w sieci zaledwie kilka godzin od publikacji, a następnie została usunięta.

  Sebastian Fabijański jest jednym ze zdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Mimo ogromnego talentu jego droga na szczyt nie była prosta. Aktor w szczerym wywiadzie opowiedział o swoim niełatwym dzieciństwie i pobycie w szpitalu psychiatrycznym.

  We wrześniu 2020 roku Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, po raz pierwszy została mamą. Razem z Sebastianem Fabijańskim wychowują synka, Bastiana. W najnowszym wywiadzie influencerka zdradziła, że chciałaby mieć więcej dzieci.

  Sebastian Fabijański to ceniony aktor filmowy i absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, który od pewnego czasu realizuje się także muzycznie. Kilka dni temu premierę miał jego nowy utwór. O czym jest "SONG"?

  Julia Kuczyńska w końcu pokazała swojego syna w pełnej okazałości. Popularna blogerka stwierdziła, że mały Bastian to cały tata, czyli Sebastian Fabijański. Jednak jej fani mają inne zdanie na ten temat. A co Wy o tym myślicie?

  Maffashion, czyli Julia Kuczyńska 5 miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Chłopiec o imieniu Bastian pochodzi z jej związku z aktorem i raperem Sebastian Fabijańskim. Już 10 dni po porodzie blogerka pokazała pierwsze zdjęcia o obcisłych ubraniach, na którym widzieliśmy, jak jej sylwetka zmieniła się po urodzeniu synka. Wtedy Julia obiecała, że zajmie się swoim brzuchem "w odpowiednim czasie". Właśnie pokazała efekty pracy nad swoim ciałem.

  Sebastian Fabijański opublikował na Instagramie pożegnalne wideo. Aktor odchodzi z mediów społecznościowych. Dlaczego zdecydował się na taki krok?

  "Supernova" to nowy teledysk Sebastiana Fabijańskiego. Utwór, który właśnie pojawił się w sieci, ma promować drugi album rapującego aktora zatytułowany "Reset". W gorącym klipie u boku Sebastiana wystąpiła skąpo ubrana Natalia Siwiec. Fani są zachwyceni, zwłaszcza zaskakująca końcówką klipu.

  Polskie gwiazdy pokazały, jak upłynęły im święta Bożego Narodzenia. Wiele z nich przywitało w tym roku na świecie swoje pociechy. Zdjęcia spod choinki rozczuliły fanów. Trudno oderwać wzrok od tych obrazków.

  Sebastian Fabijański i Maffashion postanowili rozwiać wątpliwości fanów i odnieśli się do plotek o rzekomym ślubie, który miał odbyć się w grudniu. Aktor w jednym z wywiadów przyznał, że nie ma takich planów. W humorystyczny sposób sprawę skomentowała także Julia.

  Sebastian Fabijański ma dla fanów kolejną dawkę nowej muzyki. Raper zapowiada drugi album utworem "Lustro". W warstwie lirycznej nie zabrakło odniesień do obecnej sytuacji w kraju. Będzie hit?

  Maffashion i Sebastian Fabijański zostali niedawno rodzicami. W ich mediach społecznościowych znajdziemy zdjęcia zarówno z czasu oczekiwania na małego Bastiana, jak i z wtedy, kiedy potomek pary pojawił się już na świecie. Teraz Julia Kuczyńska mierzy się z krytyką po pokazaniu wyćwiczonego brzucha po ciąży.

  Sebastian Fabijański zagościł w naszym programie i przedstawił swój najnowszy singiel "Huśtawka". Jakie przesłanie niesie za sobą autorski tekst? To osobisty powrót artysty do wspomnień z dzieciństwa.

  Czarek Jóźwik po rozstaniu z Maffashion znalazł miłość u boku Julii Zawadzkiej. Tym faktem pochwalił się w mediach społecznościowych. Zdradzamy, kim jest nowa dziewczyna youtubera.

  Znamy go jako aktora, od niedawna także jako rapera. Sebastian Fabijański ma także inną, mniej znaną pasję – malarstwo. Mateusz Hładki odwiedził artystę, żeby zobaczyć jak powstają jego obrazy. Jeden z nich zostanie przekazany na WOŚP.

  Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zostali rodzicami. Aktor i blogerka modowa opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać ich pierwsze dziecko. Fotografie zachwyciły fanów pary.

  Media śledzą każdy jej ruch. Od kilku miesięcy spekulowały, że jest w ciąży. Kiedy potwierdziła tę informację, w Internecie zawrzało. Julia Kuczyńska, czyli Maffashion - jedna z najpopularniejszych polskich blogerek - opowiedziała nam o tym, jak się czuje, oczekując pierwszego dziecka.

  Parą są od prawie roku, jednak to ich pierwsze takie zdjęcie. Maffashion na swoim Instagramie opublikowała fotografię z ukochanym - Sebastianem Fabijańskim. Jak wyglądają razem?