Sebastian Fabijański

  Sebastian Fabijański

  Maffashion, czyli Julia Kuczyńska 5 miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Chłopiec o imieniu Bastian pochodzi z jej związku z aktorem i raperem Sebastian Fabijańskim. Już 10 dni po porodzie blogerka pokazała pierwsze zdjęcia o obcisłych ubraniach, na którym widzieliśmy, jak jej sylwetka zmieniła się po urodzeniu synka. Wtedy Julia obiecała, że zajmie się swoim brzuchem "w odpowiednim czasie". Właśnie pokazała efekty pracy nad swoim ciałem.

  Mateusz Hładki spotkał się z odtwórcą głównej roli w filmie "Kamerdyner" - Sebastianem Fabijańskim: "Żałuję, że nie umiałem, że się od małego nie uczyłem grać. To jest coś pięknego, kiedy możemy usiąść do instrumentu i zaimprowizować coś, co czujemy".

  Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są parą. W jakich okolicznościach wyszło to na jaw? A może ich związek to zabieg marketingowy mający na celu wypromować film Volta, w którym obije zagrali? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Barbarą Pasek.

  O wspólnej pracy z Mateuszem Kościukiewiczem na planie filmu "Gwiazdy", opowiedział nam Sebastian Fabijański: "Często relacje z filmu trochę rzutują na relacje prywatne. Nazwałbym to ... takim chłodem. Nazwijmy tę przyjaźń jako taką szorstką, męską".

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się jak matury wspominają znani i lubiani. Kto się denerwował, kto miał szczęście, a kto zdawał maturę podczas remontu, przy akompaniamencie świdrów? Zobaczcie jak swój egzamin dojrzałości wspominają: Grażyna Torbicka, Małgorzata Rozenek-Majdan, Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati, Sebastian Fabijański, Izabela Krzan i Michał Koterski.

  Katarzyna Olubińska spotkała się z jednym z najbardziej charakterystycznych aktorów młodego pokolenia, specjalistą od ról mrocznych i psychopatycznych, Sebastianem Fabijańskim. Aktor opowiedział nam o czasach swojej młodości "byłem warszawskim "wirażką", oprowadził po ulubionych miejscach w Warszawie i zdradził co skłoniło go do zostania aktorem.