Gwiazdy

Księżna Kate stworzyła fundację. Będzie pomagać małym dzieciom

Gwiazdy

Aktualizacja:

Księżna Kate stworzyła fundację, która będzie pomagać dzieciom. To bardzo ważny projekt dla żony księcia Williama, bo pracowała nad nim przez 10 lat. Jej celem jest opieka nad maluchami do 5. roku życia. Dlaczego? Bo to doświadczenia ze wczesnego dzieciństwa rzutują na całe nasze życie.

Królewska Fundacja Centrum Wczesnego Dzieciństwa

Księżna Kate zapowiedziała swój nowy projekt, który skupi się na pomocy najmłodszym. Królewska Fundacja Centrum Wczesnego Dzieciństwa zaopiekuje się maluchami do 5. roku życia. Inauguracja odbyła się w Londyńskiej Szkole Ekonomii i Nauk Politycznych. Na sali pojawili się wykładowcy, eksperci, rodzice. W trakcie tego spotkania został opublikowany raport „Big Change Starts Small”. Dyskutowano nad nim oraz nad planami fundacji na najbliższy czas.

Działalność charytatywna księżnej Kate

Księżna Kate, od kiedy zamieszkała w Pałacu Kensington, cały czas udziela się charytatywnie. Patronuje wielu organizacjom i często bierze aktywny udział w ich akcjach. Wspólnie z mężem organizowali także przyjęcia, na które zapraszali gwiazdy chcące wesprzeć wybraną inicjatywę charytatywną.

W 2020 roku stworzyła także program "Tiny Happy People". Miał on być wsparciem dla rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci, mające nie więcej niż pięć lat, rozwijały swoje talenty. Kate nagrała wówczas dwa filmy instruktażowe. Podkreślała wówczas, że jej brakowało właśnie tych informacji, kiedy na świat przyszło jej pierwsze dziecko, książę George.

>>> Zobacz także:

Hanna Zborowska o rozwodzie i nowym życiu: "Nadal mnie to boli"

Monika Richardson gorzko o zakończonym związku. "Byłam złodziejką męża, złą macochą i osobą współuzależnioną jednocześnie"

Jak mieszkają gwiazdy Euro 2020? Oto domy znanych piłkarzy

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości