Gwiazdy

Krzysztof Zalewski rozpływa się nad synem. Lew odziedziczył po tacie jedną z cech

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ojciec, partner, muzyk - Krzysztof Zalewski sprawdza się w wielu rolach. Ostatnio wokalista otworzył się na najbardziej intymne tematy w jego życiu. Do tej pory robił to bardzo rzadko.

Krzysztof Zalewski od kilku lat umacnia swoją pozycję w branży muzycznej. Nagrany razem z Dawidem Podsiadło i Kortezem "Początek" stał się przebojem, który najpewniej będzie grany w rozgłośniach radiowych w każde wakacje. Ostatnia płyta Zalewskiego "Zabawa" również spotkała się z ciepłym odbiorem słuchaczy. W natłoku pracy muzyk znajduje czas dla rodziny i choć nie opowiada o tym za często, to właśnie z synem spędza teraz najwięcej czasu.

Krzysztof Zalewski uczy się cierpliwości przy dziecku

Krzysztof Zalewski nie należy do gwiazd, które pokazują życie prywatne w mediach społecznościowych. O tym, że ma dziecko, dowiedzieliśmy się niespodziewanie w Dzień Dobry TVN . Lew przyszedł na świat pod koniec 2018 roku.

Od tamtej pory Zalewski bardzo rzadko wypowiada się publicznie o najbliższych. W wywiadzie dla "Galii" opowiedział jednak o kulisach ojcostwa. Jak się okazuje, mały Lew najprawdopodobniej odziedziczył jedną z cech po swoim sławnym tacie.

- Nie należę do osób specjalnie cierpliwych. Wszystko chciałbym natychmiast. (...) Ojcostwo uczy mnie cierpliwości, w zabawie dostosowuję się do tempa swojego syna. Wiem, że na wspólną partię szachów przyjdzie mi jeszcze kilka lat poczekać. Przy dziecku perspektywa się wydłuża, plany rozkładają na wiele lat do przodu, a to dla mnie nowość. Mój syn niestety jest dość niecierpliwy, np. kiedy nie uda mu się ułożyć klocków za pierwszym czy drugim razem, denerwuje się i rzuca nimi o podłogę. Ciekawe, po kim to ma? - zażartował.

Krzysztof Zalewski o partnerce

Życiową partnerką Krzysztofa Zalewskiego jest Olga Tuszewska. Para stroni od wyjść na salony, a ich wspólne selfie to rzadkość. W intymnym wywiadzie muzyk nie mógł jednak nie wspomnieć o mamie Lwa.

- Jestem szczęściarzem. Mam wspaniałą, ukochaną dziewczynę, cudownego syna, oddanych przyjaciół. Oczywiście wiem też z własnych doświadczeń, co to złamane serce, więc mogę się identyfikować z większością ludzi na ziemi, a to na pewno ułatwia pisanie piosenek - przyznał.

Ulubiona "Zabawa" Krzysztofa Zalewskiego. Zobacz wideo z Dzień Dobry TVN:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Mateusz Łysiak

Źródło: Gala

Pozostałe wiadomości