Gwiazdy

Kochanie To Sztuka

Gwiazdy

Aktualizacja:

W tym roku minie 40 lat od premiery „Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej – rewolucyjnej książki traktującej o naszym życiu seksualnym. Wydawałoby się, że Polacy zdążyli przez ten czas odrobić lekcję z rozmawiania o swojej seksualności. Okazuje się, że niekoniecznie. Z tego też powodu powstała ogólnopolska kampania „Kochanie to Sztuka” pod patronatem Ogólnopolskiego Programu Zdrowia Seksualnego.

Akcja ma na celu ośmielenie ludzi do swobodnego rozmawiania o swojej seksualności oraz wyrażania nawet najskrytszych potrzeb w relacjach intymnych z partnerami. Poprzez serię filmów, w których znani artyści i ludzie mediów pokazują, jak ubrać niełatwe dla nas tematy w słowa, organizatorzy kampanii chcą zachęcić Polaków do rozmawiania o swojej intymności. Kampania skierowana jest do wszystkich par, niezależnie od wieku, czy płci.

Do udziału w akcji zostali zaproszeni między innymi aktorzy, Magdalena Boczarska, Eryk Lubos, oraz Piotr Adamczyk, jak i również modelka Karolina Malinowska, czy Czesław Mozil. W kampanii „Kochanie to Sztuka“ udział wzięli także m. in. Karolina Gruszka, Olivier Janiak, Mateusz Gessler oraz wiele innych osób.

Więcej informacji o kampanii można znaleźć na stronie: www.kochanietosztuka.pl

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości