Gwiazdy

Baby boom w kadrze polskich skoczków. Klemens Murańka został ojcem, Maciej Kot jeszcze czeka na potomka

Gwiazdy

Klemens Murańka ma powody do radości. Skoczek po raz drugi został ojcem. Członek polskiej reprezentacji na Turniej Czterech Skoczni podzielił się szczęśliwą nowiną na Instagramie, gdzie umieścił zdjęcie przybyłego właśnie na świat dziecka.

Klemens Murańka został ojcem po raz drugi

Ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni skoczek nie będzie wspominał najlepiej, zajął bowiem odległe, 41. miejsce. Jednak w życiu prywatnym wiedzie mu się zdecydowanie lepiej. Sportowiec powitał bowiem na świecie swoje drugie dziecko. Jego żona Agnieszka urodziła syna, czym szczęśliwy pochwalił się w mediach społecznościowych.

- Może wczorajszy występ nie zaliczę do udanych, ale dzisiejszy dzień mogę zaliczyć jak najbardziej do udanych, bo urodził mi się drugi syn!! – napisał Klemens Murańka.

Klemens Murańka ma drugiego syna

Skoczek zamieścił na Instagramie zdjęcie swojego synka. Kibice natychmiast ruszyli z życzeniami.

- Gratulacje i dużo zdrówka ? Dużo zdrowia dla maleństwa i mamy. Gratulacje dla rodziców - czytamy w komentarzach.

Murańka został ojcem po raz drugi. Pierwszy syn skoczka narciarskiego i jego żony Agnieszki Klimek urodził się w 2014 roku.

Klemens Murańka wraca do domu

Klemens Murańka tuż po skoku w Bischofshofen nawiązał do narodzin synka.

- Po Turnieju Czterech Skoczni wracam na chwilę do domu. Muszę pomóc żonie. Rodzina jest najważniejsza - powiedział skoczek z Zakopanego w rozmowie z TVP Sport.

Dawid Kubacki również został ojcem

To kolejne maleństwo, które pojawiło się ostatnio w kadrze polskich skoczków. Ojcem po raz pierwszy został Dawid Kubacki. Dziecko mistrza świata w skokach narciarskich przyszło na świat 29 grudnia. W szpitalu w Nowym Targu żona sportowca urodziła córeczkę. Dziewczynka ma na imię Zuzanna. Dawid Kubacki rywalizuje obecnie w Turnieju Czterech Skoczni i broni tytułu, który wywalczył przed rokiem.

Maciej Kot zostanie ojcem

Dziecko powitają na świecie wkrótce także Maciej Kot i jego żona Agnieszka Lewkowicz. Skoczek narciarski podzielił się szczęśliwą wiadomością w listopadzie. Na dowód zamieścił w sieci urocze zdjęcie.

- Kocur Junior nadchodzi ? #happy #kocury #family #Tata #Mama #junior #goodvibes #pozytywnie #rodzina #love - napisał szczęśliwy sportowiec pod fotografią.

Kapitalne skoki Polaków, katastrofa Graneruda i Geigera. Kamil Stoch zwycięzcą konkursu w Innsbrucku i liderem Turnieju Czterech Skoczni. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Kolejna pasja Dawida Kubackiego, dzięki której wnosi się jeszcze wyżej, niż gdy skacze na nartach

Maciej Kot zostanie ojcem. Skoczek pochwalił się zdjęciem z żoną: "Kocur Junior nadchodzi"

Jarosław Krzak - nowa twarz w polskich skokach narciarskich. "Gdy tata mówi, że spełniam jego marzenia, to robi mi się ciepło na sercu"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości