Gwiazdy

Dawid Kubacki został ojcem. Znamy płeć i imię maleństwa

Gwiazdy

Dawid Kubacki został ojcem. Znamy płeć i imię maleństwa

Dawid Kubacki rok 2020 zaliczy z całą pewnością do najszczęśliwszych w życiu. Mistrz świata w skokach narciarskich został właśnie ojcem. Żona sportowca urodziła dziecko w czasie, gdy rozpoczynał on rywalizację w Turnieju Czterech Skoczni. 

Dawid Kubacki został ojcem 

Dziecko mistrza świata w skokach narciarskich przyszło na świat we wtorek 29 grudnia. W szpitalu w Nowym Targu żona sportowca urodziła córeczkę. Dziewczynka ma na imię Zuzanna. Radosną nowinę przekazał „Tygodnik Podhalański”. 

- Ale sza! Niech leci daleko - napisał tygodnik na Twitterze. 

Dawid Kubacki rywalizuje obecnie w Turnieju Czterech Skoczni i broni tytułu, który wywalczył przed rokiem.

- Termin to jedna rzecz, a kiedy będzie poród to druga. Tak naprawdę nie mam pojęcia, czy będę mógł być na miejscu i zobaczę swoją córkę, czy zobaczę ją dopiero po jakimś czasie, kiedy wrócę z kolejnego wyjazdu. To na pewno trudna sytuacja, również dla mojej żony, bo jednak zostanie z tym dzieckiem sama. Oczywiście są osoby, które będą mi pomagały, ale jednak mnie nie będzie, więc to będzie ciężka sytuacja - mówił w listopadzie Dawid Kubacki w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Dawid Kubacki ma córkę 

Dawid Kubacki został ojcem w czasie, gdy rywalizuje w Turnieju Czterech Skoczni w niemieckim Obersdorfie. Dla niego i całej polskiej drużyny ostatnie dni były mocno nerwowe. Ciążyło nad nimi widmo kwarantanny. Zawodnicy Michala Doleżala nie zostali dopuszczeni do startu w poniedziałkowych kwalifikacjach z powodu pozytywnego wyniku testu na koronowirusa Klemensa Murańki. Ostatecznie biało-czerwoni w komplecie wystartowali w pierwszym konkursie TCS.

Dawid Kubacki o przygotowaniach do roli ojca opowiadał w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

x-news

Zobacz też:

Klemens Murańka z drugim negatywnym wynikiem testu na koronawirusa. Polacy wystąpią w Oberstdorfie

 Maciej Kot zostanie ojcem. Skoczek pochwalił się zdjęciem z żoną: "Kocur Junior nadchodzi"

Jarosław Krzak - nowa twarz w polskich skokach narciarskich. "Gdy tata mówi, że spełniam jego marzenia, to robi mi się ciepło na sercu"

Co sądzisz o tym artykule?
85
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0