Gwiazdy

Klaudia Halejcio "wygłupia się" z dzieckiem na rękach. "Okscytocyna power" - piszą ze zrozumieniem fanki

Gwiazdy

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio niedawno po raz pierwszy została mamą. Aktorka chętnie dzieliła się w sieci czasem oczekiwania na maleństwo. Teraz, kiedy pociecha jest już na świecie, także możemy liczyć na aktywność gwiazdy w mediach społecznościowych. Halejcio nie tylko pokazała filmik z córeczką, ale także odsłoniła brzuch po ciąży.

Klaudia Halejcio - brzuch po ciąży

Klaudia Halejcio 2 czerwca 2021 r. powitała na świecie córeczkę. Szczęśliwą nowiną podzieliła się kilka dni później w mediach społecznościowych, pokazując filmik ze szpitalnej sali. Młoda mama jest pełna energii i radości.

Gwiazda znana z dużej aktywności w sieci, nie zrezygnowała z wrzucania kolejnych postów, kiedy w jej domu zawitała córeczka. Ostatnie nagranie mamy z dzieckiem jest wyjątkowo zabawne. To właśnie na nim, z dużym dystansem do świata Halejcio, udzielając na niby wywiadu, dziękuje - sama sobie, za ciężką pracę. Przy okazji fanki mogły podejrzeć, jak wygląda brzuch Klaudii.

- Ten maluszek dał mi niesamowitą siłę i energię. Urodziłam nie tylko swój największy skarb, ale narodziłam się również ja na nowo - czytamy we wpisie.

- "Oksytocyna power" - żartują z czułością z młodej mamy internautki.

Klaudia Halejcio - jak wygląda jej córka?

Aktorka od momentu narodzin córeczki zdążyła dodać już kilka wpisów z maleństwem w roli głównej. Nie dowiemy się jednak z nich, jak wygląda. Klaudia zapytana przez fankę, czy będzie dzieliła się wizerunkiem dziecka w sieci odpowiada: "Jeszcze nie wiem".

Kim jest partner Klaudii Halejcio?

Klaudia Halejcio i jej partner Oskar poznali się przez wspólnych znajomych. W wywiadach aktorka żartowała, że może już kończyć karierę aktorską, ponieważ swojego Oscara już zdobyła. Mężczyzna jest biznesmenem i działa w branży internetowej.

- W końcu trafiłam na osobę życia. Jak poznaje się kogoś takiego, to jest się pewnym - powiedziała w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Klaudia Halejcio – aktorka kreatywnie szaleje w sieci

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości