Gwiazdy

Klaudia Halejcio z partnerem i córeczką odebrali klucze do domu. "Kolejny nowy etap w naszym życiu"

Gwiazdy

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio przeżywa teraz bardzo szczęśliwe chwile. Gwiazda i jej partner przywitali niedawno na świecie swoje pierwsze dziecko. Teraz całą rodziną wprowadzają się do nowego domu.

Klaudia Halejcio - dzieci

Klaudia Halejcio 2 czerwca 2021 r. powitała na świecie córeczkę. Szczęśliwą nowiną podzieliła się kilka dni później w mediach społecznościowych, pokazując filmik ze szpitalnej sali.

Gwiazda wyznała niedawno, że macierzyństwo wywróciło jej świat do góry nogami. - Pierwszy miesiąc jest trudny, bo się siebie uczymy. Dopiero rozpoznaję, co i jaki płacz oznacza, co Nel by chciała. Jestem totalnie na niej skupiona, nic się nie liczy, to jest niesamowite. Emocji jest dużo - stwierdziła gwiazda.

Klaudia Halejcio - przeprowadzka

Teraz w życiu gwiazdy także nie brakuje wrażeń. Klaudia Halejcio ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że wraz z partnerem i nowonarodzoną córeczką, przeprowadzają się do nowego domu.

- Kolejny nowy etap w naszym życiu - czytamy we wpisie aktorki.

Fani nie kryli radości. W komentarzach pod zdjęciem czytamy: "Jak miło widzieć, ze ktoś spełnia swoje marzenia. Nic tylko brać przykład! Szczęścia w nowym domu", "Aj, to szczęście wypisane w waszych uśmiechach! Niech się cudownie mieszka i wychowuje córcię ", "Gratulacje! Piękny dom ".

Kim jest partner Klaudii Halejcio?

Klaudia Halejcio i jej partner Oskar poznali się przez wspólnych znajomych. W wywiadach aktorka żartowała, że może już kończyć karierę aktorską, ponieważ swojego Oscara już zdobyła. Mężczyzna jest biznesmenem i działa w branży internetowej.

- W końcu trafiłam na osobę życia. Jak poznaje się kogoś takiego, to jest się pewnym - powiedziała w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Klaudia Halejcio o byciu mamą

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości