Gwiazdy

Klaudia El Dursi w bikini pokazała umięśniony brzuch. "Ideał kobiecości"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Klaudia El Dursi wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Gwiazda opublikowała w sieci wakacyjne zdjęcie w bikini. Wysportowane ciało i wyraźnie zarysowany sześciopak zaimponowały fanom. Sylwetka prezenterki jest zachwycająca.

Klaudia El Dursi - kariera

Klaudia El Dursi od kilku edycji znana jest jako prowadząca "Hotel Paradise". Gwiazda jednak równie co w telewizji popularna jest na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 800 tysięcy osób. Nie każdy wie, że Klaudia zaczynała w show-biznesie, kiedy miała zaledwie 19 lat. Wystąpiła wówczas w rozbieranej sesji dla polskiego wydania magazynu "Playboy". Zdjęcia na tyle spodobały się Kubie Wojewódzkiemu, że zaprosił El Dursi do bycia asystentką w jego talk-show. Rola modelki polegała między innymi na przynoszeniu mikroportów. Od czasu do czasu zasiadała też na kanapach obok gości i zamieniała z nimi kilka zdań.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Celebrytka próbowała swoich sił także jako aktorka. Wystąpiła w kilku pierwszych odcinkach "BrzydUli". Następnie pojawiła się gościnnie w serialu "Prosto w serce" oraz filmach "Chrzest" i "Jak się pozbyć cellulitu".

Klaudia El Dursi w bikini

Klaudia jest ostatnimi czasy jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w polskim show-biznesie. Nic zatem dziwnego, że jej posty wywołują olbrzymie zainteresowanie fanów. Zwłaszcza wtedy, gdy decyduje się pokazać trochę więcej. Ostatnie zdjęcie El Dursi z pewnością przejdzie do historii. Fani oszaleli na widok jej ciała. - Ideał kobiecości - napisał jeden z nich.

Wiele kobiet inspiruje się Klaudią, czerpiąc od niej motywację. - Będziesz moją motywacją, jak będę wracała do formy po ciąży - czytamy w komentarzu jednej z fanek. - Jesteś dla mnie numer 1 - skwitował krótko inny wielbiciel celebrytki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości