Monika Mrozowska rozważała operację plastyczną brzucha. "Wolę siebie w mniejszym rozmiarze"

Monika Mrozowska
Monika Mrozowska
Źródło: Tomasz Urbanek / East News
Monika Mrozowska opublikowała w sieci zdjęcie w bikini i zdradziła, że jeszcze niedawno marzyła o zabiegach redukujących tkankę tłuszczową. Czy aktorka zdecydowała się na nie? A może schudła dzięki innym metodom?

Monika Mrozowska o akceptacji ciała

Monika Mrozowska to szczęśliwa mama czwórki dzieci. I choć aktorka dumna jest ze swoich pociech, którymi często chwali się w mediach społecznościowych, nie ukrywa, że porody miały wpływ na jej ciało. Niedawno gwiazda opublikowała w sieci zdjęcie w stroju kąpielowym i przyznała, że jakiś czas temu temu marzyła o tym, aby "zrobić sobie brzuch".

Myślałam o tym nawet jeszcze przed tymi wakacjami!!! Mimo całej mojej "ciałopozytywności", mimo "ukochiwania siebie" patrzyłam na mój bebzol, z którego wyskoczyła czwórka dzieci i… mocno rozważałam "powycinanie i ponaciąganie" tego i owego. Wiedziały też o tym moje koleżanki. Po fakcie dowiedzielibyście się pewnie i Wy. Bo przez klawiaturę by mi nie przeszło napisanie, że tak mi się samo zrobiło. Koleżanki nie doradzały i nie odradzały. I właśnie dlatego te moje wszystkie znajomości sobie cenię. Było dużo rozmów na ten temat, dużo wzajemnego pokazywania i to też w tym moim babskim gronie jest ekstra. Zero oceny
- rozpoczęła.

W dalszym wpisie Monika Mrozowska dodała, że podczas spotkań z przyjaciółkami omawiały plusy i minusy zabiegu. Na podstawie rozmów stwierdziła, że jego zaletą jest na pewno piękny brzuch, natomiast istnieje też całe mnóstwo wad. Z powodu inwazyjności metody, aktorka zdecydowała się na domowe sposoby utraty zbędnej tkanki tłuszczowej na brzuchu, czyli sport, kremy i zdrową dietę, które okazały się kluczem do sukcesu.

Gwiazdy o macierzyństwie

DD_20240512_Macierzynstwo_REP
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak macierzyństwo zmieniło ich życie?
Jak macierzyństwo zmieniło ich życie?
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Macierzyństwo po czterdziestce
Macierzyństwo po czterdziestce
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

- Cały czas przy tych moich rozważaniach towarzyszyło mi poza gronem powierniczek, trochę jogi, trochę spacerów, trochę dobrego jedzenia, trochę kolagenu i dużo nacierania ciała olejami i szczotą. W lipcu pojechałam na Mazury i postanowiłam przede wszystkim ten mój biedny/dzielny brzuszek wystawić do słońca… w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym. Zapytałam oczywiście Karo, jak wyglądam, jakby to do cholery miało jakieś znaczenie. Ale… miało! Dla mnie. Nie wtrącam się w cudze kilogramy, cellulity, oponki, pelikany i cały dodatkowy inwentarz. Podoba mi się to, że ludzie są różnorodni, ale siebie wolę w mniejszym rozmiarze z mniejszym brzuchem i tyle. Jednak! – dodała.

Na zakończenie Monika Mrozowska przyznała, że cieszy się, że przemówił do niej głos rozsądku i zamiast wybierać szybki sposób na poprawę wyglądu, postanowiła cierpliwie dążyć do wyznaczonego sobie celu.

- Dziękuję zdrowemu rozsądkowi, że na taką ingerencję się nie zdecydowałam. Bo widzę, że metoda małych, mikro, a nawet nano kroków przynosi rezultaty. Tylko jest to turbo długi proces. A ja lubię szybkie efekty. Puenta tej mojej przydługiej historii jest taka, żeby… robić wszystko w zgodzie ze sobą. Mnie się mój brzuch nie podobał nawet wtedy, gdy Józek się do mnie przytulał i mówił, że jest taki fajny mięciutki. Teraz mi przeszło. Ale teraz to w ogóle coś mi się pomieszało, bo nie wkurzają mnie nawet plamy po ciąży na twarzy, bo albo wzrok już nie ten, albo też same zmalały – podsumowała.

Monika Mrozowska myślała o zabiegu redukującym tkankę tłuszczową

Pod postem aktorki pojawiło się wiele komentarzy. Kobiety, które są w podobnej sytuacji, podziękowały jej za szczery wpis. Jak przyznały, same wiele razy zastanawiały się nad poprawą swojej figury, która po ciąży wygląda nieco inaczej.  

- Ostatnio też z większą sympatią patrzę na mój brzuch, ale kilka dni temu na wakacjach Roman się przytulił i stwierdził, że tam chyba są dwa dzidziusie - pisała internautka.

- Ja mam to samo po trzeciej ciąży, albo leniwa jestem bardziej i mniej pazerna na wyćwiczenia brzucha albo po prostu fizjonomia już nie ta i na to zwalam. Nie jestem tak na co dzień zadowolona z brzucha po 3 ciąży, ale wtedy myślę sobie, że mam trójkę wspaniałych dzieci i w sumie to i tak dobrze wyglądam, a to tylko piękny naturalny tatuaż na pamiątkę – napisała Joanna Moro.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek / East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki

Naucz malucha samodzielnej zabawy
Materiał promocyjny

Naucz malucha samodzielnej zabawy