Gwiazdy

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli drugi ślub. Zabawę zakłócił incydent. Wezwano karetkę

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Reporter:
Sandra Popińska-Hajduk
Newsy z show-biznesu
Newsy z show-biznesuDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Jennifer Lopez i Ben Affleck po raz drugi powiedzieli sobie "tak". Bajkowe wydarzenie zgromadziło znamienitych gości, wśród nich pojawili się znani aktorzy, prezenterzy i muzycy. Podczas uroczystości doszło do incydentu z udziałem mamy aktora. Co się wydarzyło?

Drugi ślub Bennifer

Jennifer Lopez i Ben Affleck w lipcu br. wzięli kameralny ślub w Las Vegas, po czym wybrali się w podróż do Paryża. Ostatnio media obiegła informacja, że małżonkowie zdecydowali się powtórzyć ceremonię, ale tym razem z rozmachem. Na przedostatni weekend sierpnia zaplanowali bowiem 3-dniową imprezę ślubno-weselną w posiadłości Bena w Georgii, gdzie 20 lat temu aktor po raz pierwszy oświadczył się ukochanej. W sobotę para stanęła przed ołtarzem i złożyła ślubną przysięgę w towarzystwie znamienitych gości.

- Daily Mail jako pierwszy opublikował zdjęcia ze ślubu Jennifer Lopez i Bena Afflecka, takiego z prawdziwego zdarzenia, czyli: biała suknia od Ralph Laurena, smoking, goście ubrani na biało, co warto zaznaczyć - powiedziała Sandra Hajduk-Popińska. - Goście znamienici, bo i Jimmi Kimmel się pojawił, i Jane Fonda się pojawiła, no naprawdę taka lista top of the top gwiazd Hollywood, również Matt Damon. Ale kogo zabrakło? Zabrakło brata Bena Afflecka, czyli KC Afflecka. Miał powiedzieć paparazzi, który robił mu zdjęcia, kiedy ten wychodził z lotniska, że ma lepsze rzeczy do roboty niż pojawienie się na ślubie własnego brata. Nie było też Jennifer Garner, czyli byłej żony Bena Afflecka, ale to chyba nie powinno nas dziwić - dodała dziennikarka.

Do matki Bena Afflecka przyjechał lekarz

Małżonkowie przewidzieli dla gości wiele atrakcji, a czas miały umilać dźwięki fortepianu. Natomiast w dniu zaślubin plany zakochanych zostały pokrzyżowane. Do mediów trafiły bowiem zdjęcia, które udokumentowały, jak karetka pogotowia zbliża się do posiadłości Bena Afflecka.

- Media spekulowały, cóż to mogło się wydarzyć. Okazało się, że po prostu teściowa Jennifer Lopez, czyli mama Bena Afflecka zraniła się w nogę, skaleczyła się, no i lekarz przyjechał na miejsce, żeby mama już nie musiała opuszczać miejsca ceremonii. Uspokajam, nic poważnego gościom weselnym się nie stało - powiedziała Sandra.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Reporter: Sandra Popińska-Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Rich Fury/Staff/Getty Images

Pozostałe wiadomości