Gwiazdy

Kayah o miłości, synu i pomaganiu innym. "Stać nas na rozmowę i poświęcenie uwagi"

Gwiazdy

Aktualizacja:

W tym roku do akcji "Szlachetna paczka" dołączyła Kayah, która w rozmowie z Basią Pasek opowiedziała, dlaczego warto pomagać. Przy okazji zdradziła, co słychać u jej syna, który ostatnio świętował 22. urodziny.

Kayah i "Szlachetna paczka"

Kayah na brak czasu wolnego nie może narzekać. Mimo to znalazła chwilę, by dołączyć do akcji i pomóc osobie, która szczególnie jej potrzebuje pomocy. – To jest bardzo wzruszająca historia pani Ewy, sześćdziesięciokilkuletniej, która nie zawsze może zjeść ciepły posiłek. Marzy o kuchence palnikowej (...). Po opłaceniu wszystkich świadczeń zostaje jej 139 złotych na miesiąc, ale się nie skarży. Jedyne, na co się skarży, to na samotność. (...) Jej marzeniem jest to, by móc z kimś porozmawiać – mówiła wokalistka w rozmowie z naszą dziennikarką.

Artystka napisała więc list do pani Ewy, w którym zaznaczyła, że chętnie z nią porozmawia, a nawet jej zaśpiewa. Wokalistka przyznała również, że najważniejsza w tej akcji jest empatia i zwrócenie uwagi na drugą osobę, "poczucie, że w końcu ktoś o mnie pomyślał".

Utwór "Kocham Cię" przysięgą małżeńską dla Marysi Sadowskiej

Artystka pomimo szalejącej pandemii, nie zwalnia tempa. W tym trudnym czasie udało jej się stworzyć kilka klipów, w tym jeden z Marią Sadowską "Kocham Cię". – Ta piosenka powstała jako przysięga małżeńska. Kiedy Marysia z Adim brali ślub. Ten ich ślub bardzo przeżyłam. Wesele było bardzo fajne. To ja złapałam bukiet, a mój facet złapał muszkę. I te przedmioty wiszą w mojej kuchni, codziennie rano, jak parzę kawę, myślę o Sadowskich – oznajmiła wokalistka.

Tradycja urodzinowa Kayah i jej syna

A jak wokalistka odnajduje się w roli mamy? Ostatnio artystka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z okazji 22. urodzin Rocha . W rozmowie z Basią zdradziła, że mają tradycję urodzinową. – Prezent jest wręczany specjalnym trybem. Roch dostaje kartkę z zagadką. Musi ją rozwiązać, by dotrzeć do kolejnej kartki. Ta prowadzi do kolejnej i kolejnej, i kolejnej. W tym roku kazałam mu wymienić moje płyty. To dopiero jest zagadka, ile płyt wydała matka. Zadziwił mnie, bo zgadł – zaśmiała się.

Czy syn Kayah i Rinke pójdzie w ślady rodziców?

Syn Kayah i Rinke Rooyensa rzadko widywany jest w świecie show-biznesu. Piosenkarka powiedziała wprost, że jest przeciwniczką nepotyzmu oraz wymyślania przyszłości dzieciom .

– Trochę mu się dziwię, że nie korzysta z moich doświadczeń, podglądając moją pracę, czy pracę ojca. Zawsze się interesował telewizją, kamerami, ale nie czuję, żeby to była jego pasja. Ale może ten świat artystyczny w ogóle go nie pociąga, dlatego że zna prawdziwe kulisy? Duża presja, życie na widelcu, jesteś oceniany. Ta świadomość, jak wygląda życie w domu artystycznym, może skutecznie odstraszać - wyznała Kayah.

Apel Kayah

Na koniec wywiadu Kayah raz jeszcze zachęciła wszystkich, by pomagali. Przyznała, że chce zainspirować innych, by zwrócili uwagę na potrzebujących, "na tych, którzy mają trochę mniej szczęścia od was". Przyłączamy się do apelu, pomagajmy!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Iga Świątek udziela się charytatywnie. Ze swoim teamem wsparła akcję "Szlachetna Paczka"

Chcesz być w życiu szczęśliwy? Naucz się być wdzięczny

Jest nazywany "biegowym Jurkiem Owsiakiem". Jego przyjaciele: "To anioł chodzący po ziemi"

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Basia Pasek

Pozostałe wiadomości