Gwiazdy

Katarzyna Zielińska pokazała siostrę. Wspierają się po nagłej śmierci mamy: "Razem przenosimy góry"

Gwiazdy

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska wybrała się z siostrą na przejażdżkę samochodem, a wspólne chwile postanowiła uwiecznić w kadrze. Aktorka na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym wraz z Karoliną zajada smaczne burgery. "Kazała zjeść to zjadłam. Siostrze się nie odmawia"– zażartowała.

Katarzyna Zielińska – siła sióstr

Dla Katarzyny Zielińskiej ostatni czas nie należy do najłatwiejszych. Aktorka w lipcu pożegnała nagle ukochaną mamę. - Te łzy to bardzo egoistyczna sprawa, bo jest Ci tam dobrze. Na pewno tak jest. Spacerujesz i oddychasz pełną piersią. Tylko zaskoczyłaś nas tym nagłym spacerem. Miałyśmy iść na kawę do kawiarni Kalusi i na placki z wątróbką. Twoje ulubione. Ale jakoś to ogarnę. Muszę - wyznała Katarzyna Zielińska.

Ze smutkiem, pustką i nostalgią pomaga jej się uporać siostra. W tym trudnym czasie Karolina i Katarzyna wspierają się nawzajem, są dla siebie i jak przyznała gwiazda, razem mogą przenosić góry. Na swoim koncie na Instagramie aktorka pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. Za namową siostry, podczas wycieczki samochodowej, zgodziła się zamówić i zjeść burgera.

Kala & Kania. Sis. Razem przenosimy góry. Dosłownie!

– pisała Kasia.

Fani doceniają rodzeństwo

Posiadanie rodzeństwa zazwyczaj doceniamy dopiero w dorosłym życiu. Dziecięce kłótnie i sprzeczki idą w zapomnienie, natomiast ich miejsce zajmują zrozumienie i wsparcie. Nowy post Katarzyny bardzo szybko dostrzegli fani. W komentarzach przyznali, że siostra to najlepsza instytucja, z pomocą której wszystko jest możliwe.

- "Siostra to najlepsza instytucja życiowa. Ja mam to samo szczęście Pani Kasiu, razem możemy z Karolą wszystko", "Zazdroszczę takiej siostry", "Super siostry", "Wspaniała siła Sióstr" - zachwycają się internauci.

Zobacz wideo: Katarzyna Zielińska o swoich starych zdjęciach: Nie zapominam o przeszłości. Byłam bardzo kolorowa

Zobacz także:

Karolina Szymczak tylko nam zdradziła, że otrzymała rolę w hollywoodzkiej produkcji. Zagra u boku wielkich gwiazd

Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozę. "To zwiastun ważnej zmiany w życiu"

Maja Bohosiewicz ma tezę, jak radzić sobie z konkurencją. Fani: "W punkt!"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości