Gwiazdy

Kasia Nosowska o 50. urodzinach. "Nigdy nie czułam się tak bliska sobie, jak teraz"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz / East News

Katarzyna Nosowska od lat inspiruje swoich fanów. Gwiazda, która niedawno skończyła 50 lat, wyznała, jak czuje się po przekroczeniu magicznej granicy. Nie zabrakło trafnych spostrzeżeń i wzruszających słów.

50. urodziny Kasi Nosowskiej

Kasia Nosowska - oprócz działalności na scenie - zbudowała zaangażowane grono obserwatorów w mediach społecznościowych. Internauci pokochali ją za poczucie humoru i bezkompromisowe podejście do wielu tematów.

30 sierpnia wokalistka świętowała okrągłe urodziny. Z tej okazji na instagramowym profilu gwiazdy pojawił się okolicznościowy wpis, którym postanowiła podsumować ten etap życia.

- Jestem szczęśliwa i bardzo, bardzo wzruszona - napisała piosenkarka. - 50-tka zastała mnie w najspokojniejszym i najpiękniejszym momencie życia. Nigdy nie czułam się tak bliska sobie, jak teraz. Nigdy nie miałam tak wielkiej miłości do życia i ludzi - jak obecnie. Nie lękajcie się przemijania - my starsi czekamy Tu na Was! Jest znakomicie - zapewniła.

Pod wpisem pojawiły się nieco spóźnione życzenia urodzinowe od fanów oraz znanych przyjaciół.

Kasia Nosowska o depresji

Wokalistka przed laty dość krytycznie wypowiadała się o psychoterapii, zapewniając, że nie jest jej potrzebna. Za to pasjami czytała poradniki. Z biegiem czasu postanowiła jednak sprawdzić, co oferuje jej psychologia i rozpoczęła terapię metoda Alexandra Lowena. Zakłada ona, że to, co dzieje się w umyśle, znajduje swoje odbicie w ciele.

- Jestem taka duża, mam wdowi garb, dosyć niezgrabne ruchy - to wszystko ma swoje powody - zdradziła Katarzyna Nosowska w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" - Moja otyłość nie jest głupią otyłością obżartucha, ale informacją, że wciąż się przed czymś chronię. Moje przygarbione plecy i notoryczny ucisk kręgów szyjnych oznaczają, że coś dźwigam i jest to ładunek mentalny. Mogę udawać superwesoluchną, ale ciało mówi: nie, w tobie wciąż jest coś smutnego - dodała.

Jak można wywnioskować z najnowszego wpisu piosenkarki, praca nad sobą przyniosła oczekiwane rezultaty.

Zobacz wideo: Magdalena Boczarska i Katarzyna Nosowska wróżkami w „Dzień Dobry TVN”?

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości