Gwiazdy

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski - od znajomości do miłości. "Nie zaiskrzyło od razu, zupełnie nic"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski to utytułowani sportowcy. Ona, będąc mistrzynią świata w Fitness Figure Classic, przeszła na sportową emeryturę, a on, mistrz w swojej federacji kulturystycznej, nadal startuje w zawodach. Sport to ich pasja i praca, nie mogą bez niego żyć, jak również bez siebie. W jakich okolicznościach Kasia i Emilian się poznali? Jak wygląda ich mieszkanie, które właśnie urządzili?

Kasia Dziurska i jej sportowa kariera

Kasia Dziurska związana jest z aktywnością fizyczną od dzieciństwa. Kiedy miała 4 lata zaczęła naukę tańca, a potem została uczennicą klas o profilu sportowych. Studia, jakie wybrała, również były związane ze sportem - Kasia jest bowiem absolwentką gdańskiej AWF na kierunku Turystyka i rekreacja w dwóch specjalnościach: trener personalny i instruktor fitness. Należała również do grupy "Cheerleaders Prokom Gdynia", z którą wystąpiła podczas meczów NBA na zaproszenie Marcina Gortata.

- W moim życiu była koszykówka, siatkówka, później siłownia, zajęcia fitness i tak siedzę w tym sporcie cały czas - powiedziała.

Największe sukcesy Kasia odniosła w zawodach fitness. Jest m.in. mistrzynią świata w Fitness Figure Classic, mistrzynią Europy Bikini Fitness oraz wielokrotną mistrzynią i wicemistrzynią Polski w Fitness Soft.

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski - jak się poznali

Od 2018 r. Kasia Dziurska związana jest z Emilianem Gankowskim, który zajął się sportem sylwetkowym 7 lat temu.

- Miałem cel, żeby zrzucić kilka kilogramów i zrzuciłem je, i tak zaczęły się moje przygotowywania do zawodów, które trwały dwa lata. Udało się i je wygrałem - powiedział Emilian.

Od tamtego momentu sportowiec triumfował jeszcze wiele razy, choć - jak przyznaje - póki co nie ma na swoim koncie tylu sukcesów co Kasia.

Para poznała się na siłowni, ale od razu między nimi nie zaiskrzyło. Zresztą Emilian był wtedy w związku z inną kobietą, więc to co łączyło go wówczas z Kasią, to zwykły układ koleżeński. Po jakimś czasie ich znajomość zaczęła się rozwijać i w końcu przekształciła się w miłość. Jakiś czas temu para się zaręczyła, a doszło do tego podczas pobytu w czeskiej Pradze.

- Nie spodziewałam się kompletnie. Zaskoczył mnie - przyznała Kasia.

Narzeczeni od jakieś czasu mieszkają w urządzonym przez siebie mieszkaniu, a teraz myślą o powiększeniu rodziny.

- Tylko czekam, co nam los przyniesie - czy to chodzi o zwierzaczka, czy to chodzi o dzieciaczka, ale i to, i to jest w planie - powiedziała ze śmiechem Kasia.

Parze życzymy spełnienia wszystkich marzeń, zarówno prywatnych, jak i zawodowych.

>>> Zobacz także:

Wyjątkowe święta Bożego Narodzenia Rubików. Spędzą je zupełnie inaczej, niż w poprzednich latach. "Nie ważne gdzie, ważne z kim"

Dorota Wellman o walce z koronawirusem. "Napisałam testament. Na wszelki wypadek"

Joanna Przetakiewicz dostała wyjątkowy prezent od męża. Rinke Rooyens zaskoczył ją w dniu urodzin

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Reporter: Magda Nabiałczyk

Pozostałe wiadomości